Vipera Jumpy #126

This polish looks like orange in the bottle, but it is definetely a red. On my nails of course orange undertone disappeard and it looks more red than in reality. It doesn’t cover well, I used 3 coats and I still see VNL. But color is very nice and this is definetely my type of red. I had problems with swatching reds lately (problems with painting nails), don’t know why. I was making a mess etc. Boo :P

Lakier ten w butelce wygląda na pomarańczowy, ale to zdecydowanie czerwień. Na moich paznokciach oczywiście pomarańczowe tony zniknęły, w rzeczywistości jest bardziej pomarańczowy. Kryje średnio, po 3 warstwach ciągle widać końcówki. Ale kolor jest fajny, to zdecydowanie moja czerwień. Ostatnio mam jakieś problemy z robieniem zdjęć czerwieniom (coś nei umiem paznokci pomalować), nie wiem w sumie czemu. Robię bałagan na paznokciach itp. Bu :P

this product was sent to me for review / produkt ten został mi wysłany do recenzji
 • sabbatha

  @Zzielona chodziło mi bardziej o to, że pomarańczowe tony czerwonych lakierów u mnie znikają, za to różowe się wybijają przez to że mam ciepły odcień cery :)

 • Iwetto

  Świetny kolor! Przykuwa spojrzenie :)

 • Wbrew pozorom robienie zdjęć, które w idealny sposób odwzorowują kolor jest bardzo trudne ;). Ale na zdjęciu lakier się przepięknie prezentuje :D. Muszę sobie tego typu czerwień zakupić (ale innej firmy, skoro kładziesz aż trzy warstwy i dalej nie ma dobrego krycia… :/) bo w sumie to czerwieni żadnej nie mam :D.

 • Rose Sélavy

  On jest chyba podobny do Essie Geranium, muszę porównać. I u mnie raczej też bardziej czerwono wygląda niż pomarańczowo.

 • Nice polish.

 • what beautiful nails.
  kisses