Sensique Color #195

 Sensique Color #195 to lakier z jesiennej kolekcji Sensique. Jest to dość ciemny, czekoladowy brąz, zdecydowanie ciepły i z czerwonymi tonami. Ja ogólnie nie jestem fanką brązów i rzadko po nie sięgam, ale ten jest po prostu doskonały. Jest odpowiednio ciemny, ale nie jest jeszcze taką czernią co udaje brąz ;) Lakier sam w sobie ma średni połysk, na zdjęciu jest z topem (i po dniu noszenia, więc przemilczmy lekko starte końce), ale ja bez topa lakierów raczej nie noszę, więc to nie problem. Schnie dość dobrze, jak to laksy Sensique, chyba nigdy na to nie narzekałam w tej marce. No bomba :D Oczywiście kupicie w Drogeriach Natura :)

♠     ♠     ♠

 Sensique Color #195 is a really great brown shade from Sensique fall collection. It’s quite dark, but still not black-with-brown-tones, it’s quite warm and really pretty. I’m not a fan of brown polishes, but I like this one very much. It’s not very shiny by it’s own, but I always use topcoat so it doesn’t matter for me. Manicure in the pics is with topcoat and after one day of wearing, so forgive how my nail tips looks :P It dries quite good, like all Sensique shades. Me likey!

w cieniu / in the shade

Sensique Color 195

w słońcu / in the sunlight

Sensique Color 195

I parę słów o całej serii – lakiery Sensique dostały nowe, bardzo przyjemne butelki. Pędzelki są wygodne, ani zbyt szerokie ani zbyt wąskie i o dobrzej sprężystości. Kolory są zacne, nie mogę się już doczekać kolejnej serii, bo na razie mam tylko te jesienne. Dla mnie lakiery Sensique były zawsze jednymi z najlepszych drogeryjnych lakierów i mega się cieszę, że teraz mają nowy wygląd i kolejne kolory :> A brąz z notki jest po prostu idealny! A pozostałe kolory prezentują się tak (są jeszcze frenche!), pierwszy rząd to te jesienne, kolejne też już są dostępne w Drogeriach Natura.

Sensique Color With Tefpoly Sensique Color With Tefpoly

 • piękny kolor, faktycznie brąz idealny <3

 • Kolor ładniusi. Ja tam lubiłam te ich kwadratowe buteleczki, dobrze się przechowują.

  • a to fakt, w przechowywaniu byly doskonale :D jak kwadratowe wibo :D

 • taka gorzka czekolada, podoba mi się :) i te buteleczki nowe również

 • ładny ;)

 • Właśnie mam go na paznokciach :)

 • Jestem Megara

  Piękny kolorek ;p

 • Lakieromania Syli

  Zupełnie nie mój kolor.