Project Rainbow – yellow / Projekt Tęcza – żółty

Essence Sundancer is one of the older Colour&Go shades. Application and formula is just horrible. It smudges,  even white pigment and clear base are visible. I applied 3 coats and it doesn’t look very nice (you can’t see this in the photos). Drying time is suprisingly good – it doesn’t dry super fast but much better than many other yellow polishes. This shade is very warm and very yolk-looking. I think I will use it only as a base for nail arts, solo it looks to bad for me.
Essence Sundancer to jeden ze starszych odcieni Colour&Go. Nakłada się go beznadziejnie. Smuży strasznie, do tego nawet widać biały pigment i bezbarwną bazę. Nałozyłam 3 warstwy i nie wyglądał za dobrze (na zdjęciach tak tego nie widać). Schnie niespodziewanie bardzo dobrze, na pewno o wiele szybciej niż wiele innych żółtych lakierów. Odcień jest bardzo ciepły i „jajeczny”. Jak dla mnie nadaje się bardziej jako baza pod wzorki, solo wygląda dla mnie zbyt kiepsko.
Essence Sundancer
Lately I bought olive green Konad special nail polish, I used it with Konad m73 plate. I thought that it would be more opaque, but unfortunatelly it is :< Maybe once it gets thicker the coverage will be better. It still looks good, like from an old PC game :P
Kupiłam niedawno oliwkowy lakier do stemplowania z Konad, do wzorku użyłam płytki Konad m73. Myślałam, że będzie lepiej krył ale niestety kryje średnio :< Może jak trochę zgęstnieje to będzie lepiej wyglądał. W sumie i tak jest ok, wygląda to trochę jak wzór ze starej gry na PC :P
Essence Sundancer + Konad m73
This post is a part of Project Rainbow – for 7 weeks ( on every Sunday) we will show color themed blogposts: red, orange, yellow, green, blue, purple and pink. I will post only nails, but I know that girls will show also outfits and makeups.
Ta notka to cześć projektu tęcza – przez 7 tygodni (w każdą niedzielę) będziemy pokazywać notki powiązane z danymi kolorami: czerwonym, pomarańczowym, żółtym, zielonym, niebieskim, fioletowym i różowym. U mnie będa tylko paznokcie, ale wiem że dziewczyny będą pokazywać również stylizacje i makijaże. Link do akcji znajdziecie tutaj.
 • Fixation

  bardzo fajnie to wygląda :D

 • Rose Sélavy

  mam podobny odcień z tej serii do stóp :P tamtym malowało się nawet spoko…szkoda, że ten taki sobie, bo kolor ekstra. ogólnie coraz mniej lubię serię C&g :P

 • Fajny odcień ;)

 • z tym wzorkiem wygląda fajnie :)
  ale sam żółty nie podoba mi się ;]

 • Bella

  Ze wzorkiem dużo lepiej :)

 • Też posiadam ten kolor i tak jak Ty… nie lubię nim malować paznokci. Natomiast… kolor jest śliczny :)

 • nie lubię takich jajecznych żółtków. mam takiego inglota i sama nie wiem dlaczego go kupiłam ;)

 • sauria80

  piękno słoneczko :)

 • Kolor który warto mieć w swojej kolekcji, ale tylko po to żeby stał w pudełeczku i ładnie wyglądał. Na mnie takie kolory tragicznie wyglądają.

 • Jaki wyrazisty ten żółty lakier! Właśnie takiego szukam :)

 • Podoba mi się z tym wzorkiem :)

 • Paaaskudny :D