Precision – My Little Peony (neon)

This polish is from the Get Loud collection fo neon polishes. Bright, a little bit jelly polish. Not too pink, not too purple, not too red. On these photos it looks a little bit weird, color looks more like in the bottle. I like it very much, it is super pretty. Application was very good, it is opaque with 3 coats. I’m thinking about getting a green one. You can buy Precision polishes at Eurofashion.

Lakier ten pochodzi z kolekcji neonów Get Loud. Intensywny, trochę żelkowy lakier. Nie jest ani  zbyt różowy, ani zbyt fioletowy, ani za bardzo czerwony. Na tych zdjęciach jest trochę dziwny, w rzeczywistości kolor wygląda bardziej jak ten w butelce. Bardzo mi się podoba, jest super ładny. Nakładało się go bardzo dobrze, kryje po 3 warstwach (co jest niezłym wynikiem jak na neon). Myślę nad dokupieniem zielonego. Lakiery Precision można kupić na Eurofashion.

shadow / w cieniu

sunlight / w słońcu

this product was sent to me for review / produkt ten został mi wysłany do recenz
  • Rose Sélavy

    Fajny, szkoda, że nie jest troche bardziej fioletowy…ja mam podobny Jumpy i jest bardziej fioletowy w buteleczce niz na paznokciu. Glupie to.