Poshe Reviver – rozcienczalnik do lakierów / nail polish thinner

I already wrote 2 reviews about Poshe products (my favourite quick drying topcoat <3 and Fast Drying Basecoat), now it’s time for a nail polish thinner Poshe Reviver. It’s my second thinner, the first one was from Cree. It was ok (it worked a little bit worse than Poshe), but it has a very, very bad bottle – I always had wet hands, desk and sometimes even trousers. It was so annoying! It was cheaper than Poshe, but in my opinion their price is almost the same considering the fact, that I wasted about 1/2 of the Cree bottle while trying to use it ;-) Poshe has a better bottle – like from eye drops. Poshe Reviver is a good product, it works fine on almost every polish. I was using 2-3 drops and it was enough to bring a nail polish back to life. My friend was using it over a glitter nail polish and she needed only few drops more to make it thinner. It’s B3F, so it doesn’t contain DBP, toluene and formaldehyde. I can surely recommend it for every nail polish lover, it’s a must have if you want to keep your collection in a good condition for years – don’t throw away your old polishes, try to restore them! :) I have a about 900 bottles and I can’t even imagine my nail polish life without product like that.
Już wam recenzowałam dwa produkty Poshe (mój ukochany top przyspieszający wysychanie <3 i bazę szybkoschnącą), teraz czas na rozcieńczalnik do lakieru. To drugi produkt tego typu jakiego używałam, pierwszy był z Cree. Tamten był w porządku (działał trochę gorzej niż Poshe), ale miał koszmarną butelkę - bardzo często miałam mokre zarówno ręce jak i biurko a nawet nieraz i spodnie. To było cholernie irytujące! Był co prawda tańszy niż Poshe ale moim zdaniem biorąc pod uwagę, że przynajmniej 1/2 butelki wylałam próbując go użyć to cena obu produktów jest zbliżona ;-) Poshe ma zdecydowanie rozsądniejszą butelkę, jak krople do oczu czy płyn do soczewek. Poshe Reviver to dobry produkt, działa właściwie z każdym lakierem. Ja z reguły używałam 2-3 kropel i to wystarczało do przywrócenia lakierowi świeżości. Koleżanka rozcieńczała nim nawet brokatowy lakier i w sumie nie musiała wlewać dużo więcej rozcieńczalnika aby lakier był znowu odpowiedniej konsystencji.  Rozcieńczalnik jest B3F, czyli nie zawiera DBP, toluenu and formaldehydu. Mogę go polecić każdej miłośniczce lakierów, to muszmieć jeżeli chcecie swoją kolekcję utrzymać w dobrej kondycji przez lata. Nie wyrzucajcie starszych lakierów, spróbujcie je rozcieńczyć! Mam około 900 butelek i nie wyobrażam sobie mojego lakierowego świata bez produktu tego typu.Ten i inne produkty Poshe kupicie w sklepie http://alphanailstylist.pl
Are you using a nail polish thinner or you just throw away thick polishes?;)
Używacie rozcienczalnika czy po prostu wyrzucacie zgęstniałe lakiery?;)
this product was sent to me for review / produkt ten został mi wysłany do recenzji
 • Rose Sélavy

  muszę go wypróbować jak skończy mi się (a raczej wyleje do końca;p) inglot. ;p

  • ja do inglota dokupiłam sobie w aptece pipetę za złotówkę chyba, bo nie umiałam za nic przelać go do buteleczki z lakierem bez tego urządzenia ;)

  • sabbatha

   szału bym chyba dostała używając jeszcze pipety, lubię kompletne rozwiązania :P

  • ja też, ale kupiłam Inglota zanim się zorientowałam, że nie przemyśleli opakowania, a szału dostawałam jak mi się lało po rękach, meblach i podłodze ;)

  • sabbatha

   no ja tak miałam z Cree a do tego słabiej trochę działa niż Poshe.

 • strī-linga

  muszę sobie kupić seche restore na przyszłość.

 • mam go , użyłam już parę razy i jestem z niego zadowolona :)

 • 900 o.O

  • sabbatha

   ;p

 • Jeżuuu jakbym miała wyrzucić wszystkie zgęstniałe lakiery, to bym się załamała totalnie O.O Niech żyją rozcieńczalniki ;>

 • wiolka94

  Nie miałam jeszcze żadnego, a na pewno by się przydał ;)

 • ja ostatnio kupiłam z Inglota :) ale nie jest za specjalny

 • BeautyIcon

  Świetna rzecz! Nigdy o takim kosmetyku nie słyszałam, a na pewno przydałby się w mojej kolekcji :-)

 • heffitka

  dziękuję za recenzje rozcienczalnika, jest mi miło ze pamietalas :-)

  • sabbatha

   nie ma za co :)