Orly Smolder

W końcu mam chwilę na napisanie posta ;) Obiecałam na mojej stronie na facebooku, że dzisiaj pokażę coś naprawdę pięknego a więc oto i prezentuję obiekt ;). Smolder z kolekcji Fired Up jest NAJLEPSZĄ vampową burgundową czerwienią jaką mam – jest o wiele lepszy niż kolory od OPI Royal Rajah Ruby, German-icure by OPI i Every Mont Is Oktoberfest (który jest bardziej fioletem). Do tego ma o wiele bardziej widoczne drobinki, jest głębszy i ma większy połysk. Jest jak taka metaliczna karoseria drogiego samochodu ;-) Na zdjęciach 2 warstwy, ale jest tak kryjący że spokojnie można nałożyć jedną (moim zdaniem przy drugiej nabiera głębi). Jak dla mnie muszmieć dla osób lubujących się w takich wampirzych czerwieniach, jak możecie kupić tylko jeden taki lakier to zdecydowanie polecam Smolder, bo jest po prostu najlepszy. Mogę polecić go wszystkim, jest świetny zarówno w zimie (bo w cieniu też wygląda ekstra) a w letnim słońcu powinien być niesamowity. To też świetny lakier bazowy pod brokaty i lakiery do layeringu (jak np. Max Factor Fantasy Fire). Kupicie w sklepie OrlyBeauty, naprawdę w taki kolor warto zainwestować (w szczególności, że lakiery Orly są świetne jakościowo i mają aż 18 ml).

♠     ♠     ♠

Finally I have some time to write a blogpost ;) I promised on my facebook page, that I’ll show you today something really beautiful, so here it is. Smolder from Fired Up collection is THE BEST vampy burgundy red I own – it’s much better than OPI shades Royal Rajah Ruby, German-icure by OPI & Every Month Is Oktoberfest (which one is more purple than burgundy). It’s much more shimmery, it’s deeper and more glossy. It’s like burgundy metallic car paint from an expensive car ;-) I used 2 coats here but it’s very opaque so you can use one (imho it’s deeper with two). It’s a must have for every vampy red lover, if you have to choose one shade like that definetely buy an Orly one because it’s the best. I can reccomend it for everyone, it’s great for the colder seasons (it looks amazing also in the shade)  but in the summer sun it would be a stunner. It’s also a great base for glitters and layering polishes (like Max Factor Fantasy Fire).

w cieniu / in the shade

w słońcu / in the sunlight

this product was sent to me for review / produkt ten został mi wysłany do recenzji
 • Smolder najlepszy ;) Na mnie jest trochę czerwieńszy, chociaż zależy w sumie od światła. Te czerwone iskierki są boskie *_*

 • mila

  na facebooku, nie facebook’u! jeśli wymawiasz ostatnią głoskę w podstawowej formie wyrazu, to apostrof jest niepotrzebny:) lakier bardzo ładny:)

  • A wiesz, że w zeszłym tygodniu nawet to sprawdzałam ale zapomniałam w ferworze walki, zawahałam się pisząc facebooku i zmieniłam na wersję z apostrofem ;-) Dzięki, już zmieniam :-)

 • laaadny w sloncu :D

 • masz rację- przecudny jest! :)

 • OMG, piękny, zakochałam się i teraz będzie mi się on śnić po nocach! Uwielbiam takie wykończenie!!! I ten kolor ^_^

  • zdecydowanie jest wart posiadania, też takie uwielbiam i jak dla mnie jest wyjątkowy :>

 • karminowe.usta

  Obietnica została spełniona:) Lakier prezentuje się rewelacyjnie:) Uwielbiam burgund. To zdecydowanie mój kolor. Te drobinki dodają mu uroku.

 • Ania

  O mamuniu- śliczny jest *_*

 • hermetic

  Such a stunner, I’d buy it in a heartbeat if it were available in my country. Any chance for a visual comparisons with the OPIs mentioned?

  • yes, I’ll make a comparison between Orly, OPI and Pupa :) But there is no sun lately so you need to wait some time :C

 • moi

  Kocham Smolder, to chyba najlepsza czarna czerwień ever !