Orly Scandal

Orly Scandal był częścią kolekcji zimowej 2015 „Infamous”. W butelce wydaje się dość mocno wiśniowy, a na paznokciach jest zdecydowanie bliżej burgundu i chłodnych tonów nie ma aż tak wiele jak wydaje się przez szkło. Dawno czerwień mi się tak nie spodobała, kolor jest naprawdę głęboki i typowo zimowo-jesienny. Bardzo mi się podobała konsystencja, bo nie była ani za rzadka, ani za gęsta, dwie warstwy całkowicie kryją paznokcie. Schnięcie i trwałość bez zarzutu. Cudny jest i tyle ;) Lakier kupicie w Orlybeauty.pl.

Niestety od kilku tygodni mam pecha do fot, najpierw wysiadł mi dysk a potem pogoda nie dopisywała, więc wybaczcie jakość zdjęcia :(

♠     ♠     ♠

Orly Scandal was a part of Winter 2015 collection „Infamous”. In the bottle it looks more cherry red with strong pink tones, but on the nails it’s much closer to burgundy. I don’t remember when was the last time I liked red polish so much, this shade is very deep and totally wintery/fall. I really liked the consistency, it was not too sheer nor too thick, 2 coats fully covered my nails. Drying and lasting time were great. I love it ;)

Orly Scandal