Orly Rockets Red Glare

How to remove glitter nail polish / Jak zmyć brokat

Dzisiaj kolejny świetny brokat z serii Flash Glam FX – Orly Rockers Red Glare. Jak każdy z nich jest super lśniący, to takie małe czerwone lusterka. Oprócz dużych hexów ma też małe drobinki brokatu, jest to zdecydowanie topper a nie lakier do noszenia solo. Nabiera się go dość dobrze (na zdjęciach jedna warstwa na  Pupa Lasting Color Gel 058 Virtual Dream, mega świąteczny efekt) i szybko wysycha – nie ma z nim takich męczarni jak z glitami z bazaru no ale wiadomo Orly = jakość (tak jakby ktoś się łudził, że brokaty za 3 zł są takie same jak te za 30 ;). Bardzo często używam czerwonych brokatów, bo wyglądają świetnie w połączeniu z praktycznie każdą ciemną bazą (tak więc mam ich chyba kilkanaście już ;).

Lakiery Orly kupić możecie na stronie OrlyBeauty.pl.

♠     ♠     ♠

Today I want to show you another Flash Glam FX glitter I have in my stash – Orly Rockets Red Glare. Like every Flash Glam FX glitter it’s super shiny, like some small red mirrors. It’s definetely a topper, you won’t get the full opacity with it. It’s easy to use, you don’t need to become a fisherman and fish for glitter ;) It also dries quick, but you know that Orly = high quality. I applied one coat of it over Pupa Lasting Color Gel 058 Virtual Dream – it looks very festive. I love to use red glitters, they fit almost every dark base polish. Maybe that’s why I have over a dozen of glitters like this ;)

w cieniu / in the shade

Orly Rockets Red Glare

w słońcu / in the sunlight

Orly Rockets Red Glare

Tutaj jak wygląda tuning za pomocą RRG, baza to OPI Diva of Geneva, na to położyłam BeYu #209 Brilliant Shiraz. Czerwony glit na wampowym fiolecie to jedno z moich ulubionych zestawień kolorystycznych.

♠     ♠     ♠

Here how it looks over OPI Diva of Geneva + BeYu #209 Brilliant Shiraz. Vampy purple with red glitter is one of my favourite color combinations.

w cieniu / in the shade

Orly Rockets Red Glare

w słońcu / in the sunlight

Orly Rockets Red Glare

 

 • DeDe

  O to to :) zrobiłaś mi zestaw na wigilię ;) Teraz należałoby zakupić :P

 • kleopatre

  Cudo cudo cudoooo! Na fiolecie jest BOSKI!

 • Mysza

  Połączenie tego glittera z zielenią kojarzy mi się bardzo świątecznie :P (co nie znaczy, że mi się nie podoba). Na fiolecie super! :)

 • Na tym fiolecie wygląda obłędnie!

 • ooo święta *.*
  super jest ten topper, chyba jeden z moich ulubionych w całej serii, taki nieprzegadany.

 • A.

  Mam go. Zdecydowanie topper, a nie do użytku solo.
  A. ostatnio opublikował…Colour Alike, Nail Colour, nr 517: trawa vel jaszczurka vel kaktus ;)My Profile