Orly Halo

 How to remove glitter nail polish / Jak zmyć brokat

Halo to jeden z sześciu odcieni wchodzących w skład świątecznej kolekcji z zeszłego roku (2012 oczywiście) o nazwie Naughty Or Nice. Od razu jak go zobaczyłam, wiedziałam że w końcu będzie mój. Miks srebrnych i złotych drobinek zawsze był wysoko na mojej wirtualnej liście ulubionych typów brokatowych lakierów, przede wszystkim dlatego że są świetne do layeringu. Mam malutką butelkę brokatu Lancôme tego typu (kupiłam go sto lat temu na jakiejś aukcji) ale prawie do końca go zużyłam (przyznam, że go oszczędzałam:P), więc fajnie mieć w końcu coś podobnego. Ten ma świetne krycie, nałożyłam tu 3 warstwy ale dwie też wystarczą (niestety na zdjęciach wydaje się bardziej przejrzysty, ale uwierzcie na słowo, że jest kryjący). Jest mocno lśniący a w słońcu błyszczy tak bardzo, że wygląda jak kula dyskotekowa. Jeżeli użyje się go tylko do layeringu, to nawet nie jest trudny do zmycia. Ponieważ ma strasznie dużo w sobie brokatu (zarówno srebrnego jak i malutkich złotych drobinek), przed layeringowaniem trzeba porządnie wytrzeć pędzel bo lakier jest dość gęsty (ale jest taki przez tę wielką ilość brokatu a nie przez to, że przezroczysta baza jest za gęsta). Całą kolekcję możecie kupić w sklepie w sklepie OrlyBeauty.

♠     ♠     ♠

Halo was one of the six shades from Christmas 2012 collection called Naughty Or Nice. When I first saw it I knew that I want it. Mix of silver and gold particles was always very high on my virtual list of most liked types of glitter polishes, mainly because they are great for layering. I have a tiny Lancôme glitter like that (I bought it on some auction months ago) but I used it almost to the end, so I’m glad that I got a similar one. This one has a very good coverage, I used here 3 coats but it’s almost 100% with only 2, unfortunately in pictures it looks a little bit more sheer than in real life (but trust me, it’s opaque). It’s super shiny and  in sunlight it’s very sparkly, like a silver mirrorball. If you use it as a layering polish, it won’t be very hard to remove. It has a lot of particles (both silver glitter and micro gold speckles), so if you want to layer it over other polish, remember to carefully wipe the brush out, because it’s quite thick (I mean thick because of big amount of glitter, not thick clear base).

w cieniu / in the shade

w słońcu / in the sunlight

Podoba mi się jak Halo wygląda na różnych kolorach lakierów – wygląda super praktycznie na każdym kolorze. Moim zdaniem najładniej się prezentuje na czystej bieli i wszelkiego rodzaju pastelach, ale na ciemnych bazach też ładnie wygląda :-) Na zdjęciach jedna cienka wartwa Halo.

♠     ♠     ♠

I like Halo also over various colors – it looks great on almost every varnish. In my opinion it looks best over pure white and any pastel shades, but on the dark ones it also looks nice :-) I used one thin coat of Halo here.

w cieniu / in the shade

w słońcu / in the sunlight

this product was sent to me for review / produkt ten został mi wysłany do recenzji
 • Piękny jest, szczególnie solo i na tych jasnych. ;) Ja czekam na podobny Essie ale chyba ten też dokupię. I ten niebieski jeszcze aaaa.

  • najgorsze jest to, że one są cholernie niefotogeniczne – niebieski np. jest mega bombowy, tak samo Sunglasses At Night a na zdjęciach takie nie bardzo wychodzą. I tak walczę i walczę a naprawdę nie ułatwiają mi sprawy :D

 • This one looks absolutely stunning! O.O I wish I owned it :D Lovely swatches as always :)

 • Agata Ma Nosa

  o żesz, piekny on. Naprawdę!

 • Paramore

  Świetny do layeringu *.*

 • Oddaj mi go :D Po 3 miesiącach noszenia paznokci żelowych od jakiś 20 minut mam naturalne! Jakie to śmieszne uczucie :D

  • nigdy! :P Ale ładne miałaś te żele :-)

 • ooooooooon mnie kusi codziennie :Pcudny !

 • Rzeczywiście śliczny. Najbardziej podoba mi się na czarnym :)

 • karcia2910

  Pięknie błyszczy :)

 • Obsession

  cudo!

 • Jaaaaki piękny! Od razu wbijam na stronkę Orly i go szukam:D

 • Zu

  ładny. sam też, ale na białym to już wygląda super! :)