Orly Go Deeper

       How to remove glitter nail polish / Jak zmyć brokat

W końcu mogę wam pokazać ten piękny brokat od Orly. To jeden z najfajniejszych odcieni z kolekcji Flash Glam FX i jeden z moich ulubionych brokatowych topów.  Do swatchy nałożyłam go na drobinkowy My Secret Blue Angel, chciałam uzyskać głębszy efekt. To miks zielonych hexów i normalnego brokatu w morskozielonej bazie. Ciężko mi powiedziec, czy jest bardziej zielony czy morski, ale na pewno mogę powiedzieć, że jest idealny. Uwielbiam jak błyszczy, broakt zmienia kolor od zielonego do niebieskiego dosłownie cały czas <3 Jak chcecie dokładnie to zobaczyć, obejrzyjcie film, który dodałam na dole strony. Na zdjęciach jedna warstwa Go Deeper. Kupicie go w sklepie OrlyBeauty.

♠     ♠     ♠

Finally I can show you this beautiful Orly glitter. It’s one of the best Flash Glam FX shades and one of my favourite glitter topcoats. I applied it for the swatches over shimmery My Secret Blue Angel, to get the deeper effect. It’s a mix of green hexes and regular glitter in a teal green base. I can’t say if it’s more green or teal, but I can say for sure that it’s perfect. I love how sparkly it is, the glitter changes its color from blue to green all the time <3 If you want to see the full effect, watch the movie that I linked on the bottom of this post. I used one coat of Go Deeper here.

w cieniu / in the shade

My Secret Blue Angel + Orly Go Deeper

w słońcu / in the sunlight

My Secret Blue Angel + Orly Go Deeper

Zrobiłam też zdjęcie pod lampą, żeby pokazać wam jego prawdziwą twarz. Niestety moje zdjęcie w słońcu, nie pokazuje w pełni jaki jest śliczny. Świetny brokat prawda? *.* Bazą jest Orly La Playa – czysty kremowy granat. Takie połączenie na paznokciach miała Candy Killer na jednym z naszych blogerskich spotkań i bardzo mi się spodobało to połączenie :) Po bokach widać resztki Orly Royal Navy, ale dałam na niego La Playa bo nie chciałam dodatkowych drobinek pod brokatem ;)

♠     ♠     ♠

 I took also a photo in artificial lighting, to show you the true beauty of it. Unfortunatelly my sunlight photo doesn’t show it that good. Great glitter right? *.* Here I used Orly La Playa as a base – a plain navy blue creme. It was the combination that Candy Killer was wearing during one of our bloggers meeting and I totally loved the effect :) You can see also Orly Royal Navy on the edges, but I applied La Playa over it because I didn’t wanted an addition of sparkles ;)

w sztucznym świetle / artificial lighting

Orly La Playa + Orly Go Deeper

Movie! Film! :D

this product was sent to me for review / produkt ten został mi wysłany do recenzji

  • Śliczny jest, taki jak syrenka. ;) ;p

  • namowioooona , zauroczona:D mam moc hahah :D

  • piękny, na ciemniej bazie wygląda świetnie :)

    • dawałam go też na taki średni zielony i też super, on ma kolorową bazę więc nie na wszystko się nadaje niestety ale na zielenie i niebieskie luźno :)

  • No to przepadłam. Piękny jest! Uwielbiam takie połączenie kolorów!

  • Mam mam mam! Pikny jest :D