Orly Edgy

Orly Edgy to odcień co prawda mało letni a do jesieni mamy jeszcze chwilę, ale ja lubię odcienie nosić cały rok. Jak widać to bardzo fajny glassfleck, z drobinkami w kolorze brązu i ciemnej zieleni, z przewagą brązu oczywiście. W sumie to tak ni to brązowy, ni to oliwkowy, trochę tu ciemnego złota. Jak to z takim wykończeniem bywa, najlepiej paznokcie wyglądają w cieniu, więc na jesień jest to odcień wręcz stworzony :D Zresztą to lakier z jesiennej kolekcji z zeszłego roku, także co ja się będę produkować :P Jak lubicie takie odcienie to naprawdę warto sobie go sprawić. A zamówić go możecie w OrlyBeauty.pl ;)

♠     ♠     ♠

Orly Edgy is not a summer shade for sure, there’s still some time to Fall, but I like to wear such shades during the whole year. As you can see it’s a very nice glassflecked polish, with brown and gark green particles, mostly brown of course. To be honest I’m not sure if it’s more brown, dark gold or olive green. Like every nail polish with that finis it looks much better in the shade, so it’s really perfect shade for the Fall :D It was even a part of Fall collection from last year, so you know ;) If you like colors like this one it’s really worth getting.

w cieniu / in the shade

Orly Edgy

Orly Edgy

w słońcu / in the sunlight

Orly Edgy

 

 

  • fanglefashion

    Iście jesienny, ale fajnie błyszczy :)

  • kasiaj85

    hmmm kurczę jak mi sie u innych podobają takie odcienie, tak u siebie nie wiem czy bym go widziała. Ale obiektywnie – piekny jest.

  • greatdee

    Jaaaki brzydalek :P

  • piękny glassfleck :D