O.P.I. Go Goth Unripened

Dla mnie to największe rozczarowanie kolekcji. W butelce lakier jest czarny z silnym efektem duochrome. Nie – nie jest taki. To po prostu czerń z  niebieskozielonym shimmerem. Pod lampką jest niebieskozielony/zielony, w świetle dziennym jest niebieski. Prawie niemożliwe jest zauważenie duochromowego efektu. 2 warstwy są kryjące, łatwo się go nakładało. Nie kupiłabym na pewno dużej butelki.

For me it is a biggest dissapointment in this collection. In the bottle it is black with a strong duchrome effect. No – it is not. It is just black with teal shimmer. Under bulb light shimmer is teal/green, in daylight it is blue. It is very hard to see duchrome effect, you need to be lucky. It is opaque with 2 coats, application was easy. I definetely won’t buy large bottle.

Świało sztuczne / Artificial light

Światło dzienne / Daylight 

Jak oceniam całą kolekcję? Najlepszym kolorem jest Sanguine – jest taki głeboki i gotycki.Następny to duplikat O.P.I. Ink – Nevermore – bardzo mi się podoba. Matowa czerń jest fajna, ale jakoś nie jestem jej fanką (i tak lepiej, że dali matową czerń a nie topcoat). Unripened jest ok, ale myślałam że będzie lepszy. Zestaw jest fajny, ale nie idealny. Następny jaki kupię to będzie jeden z zestawów Burlesque.:) No i koniec na razie z tymi ciemnymi lakierami, teraz czas na kolory! Następne kilka dni pokaże wam rewelacyjne lakiery Colour Alike :-) Są fantastyczne! I do tego polskie i tanie :>

My opinion of the whole collection? The best of the best is Sanguine – it is so rich and goth. Next one is dupe of O.P.I. Ink – Nevermore – I like it a lot. Matte black is nice, but I’m not a fan of it (but it is better to get in set matte black than topcoat). Unripened is nice, but it dissaponted me, I thought it will be better. Set is nice, but not perfect. Next set to buy – one of Burlesque collection :) Now enought of those dark swatches, it is color time! I will show you beautiful Colour Alike shades next few days, those polishes are AMAZING! And also the are from Poland and are very cheap :-)

  • Shiny!

    I wouldn’t buy it in large either, but nice pictures! :)

  • sabbatha

    thanks :-)