Neo Nail #3296

Już wam pokazywałam jeden fajny neonowy lakier od Neo Nail (btw. mają REWELACYJNY czarny lakier, który mega kryje, ma super połysk i jest duży za niewielkie pieniądze), który bardzo lubię. Ten też jest niezły, to soczysta, pół-neonowa jabłkowa zieleń. Po wyschnięciu ma ładny połysk, inaczej niż większość neonowych lakierów, które raczej schną do półmatu. Ma fajna formułę, do zdjęć nałożyłam 2 zwykłe warstwy, które wyschły szybko. Niestety okropnie farbuje paznokcie, więc trzeba dać pod niego 2 warstwy dobrej bazy. Jak robiłam swatche, to oczywiście nie dałam żadnej i w ciągu 10 minut trwale przebarwił mi paznokcie -.-‚ Więc tak dla koloru, nie dla farbowania ;-)

♠     ♠     ♠

I already showed you one nice neon shade from Neo Nail which I really like. I like this one too, it’s a juicy, half-neon apple green. It dries to a glossy finish, not like most of the neons that dry to semi-matte. It has a very nice formula, I used here 2 regular coats and they dried fast. Unfortunately, it’s a stainer so you need to use 2 coats of good nail polish base under it. When I was swatching it without any, it stained my nails permanently in 10 minutes -.-‚ So yes for the color, no for the staining ;-)

w słońcu / in the sunlight

neo nail 3296

w cieniu / in the shade

neo nail 3296

this product was sent to me for review / produkt ten został mi wysłany do recenzji

  • On jest zacny, o dziwo nawet jakoś mi nie przebarwił, chociaż chyba dałam dwie warstwy właśnie, bo mam fobię z zielonymi.

    Chyba wezmę pamarańcz na FW. :P

    • on ma taki fajny kolor, że mu wybaczam ;p

  • świetna zieleń :) neonowej jeszcze nie mam, może w tą się zaopatrzę :)