Models Own Hedkandi Hedonist

Uff uff wróciłam, ostatnie dwa dni dały mi tak w kość, że nie pytajcie ;) Rajd Wisły, KJS Nysa, 8 h snu w 2 dni i dużo kilometrów, padam ;) Znowu nic nie osłoczowałam i wyciągam kolejne starocie z dysku. Hedonist to w sumie dość nowy lakier (z zeszłego roku) ale zdjęcia już trochę poleżały mi na kompie. To jeden z moich ulubionych neonów, kolor jest przeboski – taki ni to różowy, ni to pomarańczowy. Niestety formuła jest średnia, maluje się nim ok i dość dobrze kryje (2 warstwy na zdjęciu) ale jest dość nietrwały. Tragedii nie ma ale przyzwyczaiłam się, że neony lepiej się trzymają. Niestety u mnie Modelki dość szybko odpryskują mimo, że większości osób trzymają się super.

♠     ♠     ♠

Hedonist is quite a new shade (it was released last year) and I swatched it months ago and since I don’t have any new photos so I’m editing old ones ;) It’s one of my favourite neon shades, I love its color – it’s something between pink and orange. Unfortunately, its formula is not the best, painting was quite easy and it has a good coverage (2 coats here) but it doesn’t last long. Nothing really bad, but most neons used to last longer on my nails. To be honest all  Models Own polishes I own don’t last long on my nails, even if  other people have no chipping issues with them.

w cieniu / in the shade

Models Own Hedkandi Hedonist

w słońcu / in the sunlight

Models Own Hedkandi Hedonist

 • fajny jest, ja jeszcze nie nosiłam, za to neonowa Chinka odpadła mi na drugi dzień…mnie chyba ogólnie neony nie lubią niestety.

 • karminowe.usta

  Ten odcień rzeczywiście prezentuje się interesująco:) Myślę, że znalezienie jego odpowiednika wśród łatwo dostępnych marek zajmie trochę czasu;)

 • strasznie fajny odcień :)

 • This is the perfect summer manicure, that colour is awesome!

 • Oh wow I think my screen just cracked, it’s so neon! :)

 • cudny:)

 • rogaczki

  jest przepiękny! podobają mi się strasznie te lakiery, szkoda że są tak słabo dostępne…
  pozdrawiam, A