Miyo Mini Drops #29 Papaya/Mango

Matko, kolejny weekend z beznadziejną pogodą, więc niestety znowu nic nowego nie osłoczowałam (a mam tyle fajnych nowych lakierów do pokazania puf). Na szczęście, nadal mam trochę starszych zdjęć na kompie ;-) Miyo #29 z pachnącej serii Mini Drops to prześliczna zieleń z zółtymi drobinkami. Niestety jak to zwykle bywa z takimi kolorami, farbuje paznokcie (i to dość mocno, więc dwie warstwy bazy są konieczne) ale jakoś mi to obojętne bo jest tak ładny, że mu wspaniałomyślnie wybaczę *.*  Jest bardzo soczysty, bardzo mocno mi się kojarzy ze skórką limonki. Niby jest pachnący, ale szczerze powiedziawszy ja czuję po pomalowaniu tylko lakier (no może mniej czuć typowy zapach lakieru), żadnej papai czy mango. Nakłada się go trochę kiepsko, ale do krycia wystarczyły mi dwie warstwy. Nie wiem czy nadal jest dostępny, na pewno w niektórych drogeriach czy w internecie jakieś resztki powinny być ;-)

♠     ♠     ♠

Geez, another weekend with bad weather, so I can’t swatch anything new (and I have a lot of nice new polishes to show you). Luckily, I still have some unshown swatches in my computer ;-) Miyo #29 from scented Mini Drops series is a super pretty green with yellow shimmer. Unfortunatelly it’s a stainer, but I don’t care about it because it’s so gorgeous *.* It’s very juicy and saturated, it reminds me a lime rind a lot. It’s scented, but seriously – I can smell here only a nail polish (maybe the fragrance is less noticeable than in regular varnishes), no mango/papaya at all. The application wasn’t the best but I needed only two coats to cover my nails up.

w cieniu / in the shade

w słońcu / in the sunlight

 • Jest przepiękny i nawet go miałam, ale kilka rzy mnie zafarbował i oddałam :D

 • Jeden z moich ulubionych. MIYO ma jeszcze taką delikatną seledynową wersję. Obydwa kupiłam w ramach przybliżania się do efektu Creme de Menthe :-)

  • a wiem który, ja nie wiem skąd u mnie tyle miyo jak ja ich nie lubię ale ten to chyba dostałam :P

 • Zu

  tak, on naprawdę jest przepiękny. taki żywy i soczysty!

 • karcia2910

  Ładny kolorek. Mam mini dropsa w kolorze szmaragdu – kolor piękny ale to co zostawił na paznokciu do dziś nie mogę zmyć, wżarł mi się w płytkę :(

 • I love love love this color ♥

 • Rzeczywiscie u siebie zauważyłam strasznie odbarwiona płytkę:)) ale tez go baardzo lubie:))

 • saharu

  super ten lakier jest ostatnio mam faze a kolorki

 • Double layer of base coat works in these cases? :D
  Beautiful *_____________*