Mistletoe Series Part II / Jemiołowa seria, część II

This polish doesn’t have mistletoe in name (because it is with no name;-) ), but is also like mistletoe :-) It is Green glitter nail polish from Born Pretty Store. It is more glassflecked, not big glitter. I wear 4 coats, but it will be perfect for layering. For most of you will be enough I think ;-) It is soo pretty, very sparkly in the sun or artificial light. It has only 8 ml (like many polishes), but they have free shipping on their shop so cost isn’t very high. When I looked at this bottle at the first time, my first thought was „it is so tiny!” – but it isn’t, it just look like that. I like the shape of it – it is a pretty cube, brush is very handy. I think I will get some of them soon :-)

Ten lakier nie ma jemioły w nazwie (bo po prostu nie ma nazwy ;-)) , ale też jest jemiołowy :-) Lakier to Green glitter nail polish od Born Pretty Store. Wykończenie to bardziej glassflecked a nie typowy, duży brokat. Na paznokciach mam 4 warstwy, ale myślę że 3 by całkowicie wystarczyły większości z was ;-) Bardzo mi się podoba, w słońcu jest mega błyszczący. Butelka ma tylko 8 ml (tak jak wiele lakierów), ale sklep ma darmową wysyłkę, więc nie jest drogi. Jak pierwszy raz go zobaczyłam to pomyślałam sobie, jaki jest malutki ale w sumie pojemność nie jest bardzo mała. Fajny ma kształt (kostki) a pędzelek jest bardzo wygodny. Myślę, że jeszcze parę kolorów trafi do mojej kolekcji :-)


I compared it with some green polishes, from left to right:

Porównałam lakier z kilkoma innymi zieleniami, od lewej do prawej:

1. China Glaze Mistletoe Kissess
2. Born Pretty Green Glitter
3. Zoya Ivanka
4. Sally Hansen Hard As Nails Groovy Green

 • Paulina

  zoya wyglada najlepiej moim zdaniem, ale ten tez ok

 • sabbatha

  Zoya to inna klasa lakieru ;-)

 • Ew.

  china glaze prezentuje się w tym przypadku najmniej atrakcyjnie :)

  aleBorn Glitter jest śliczny :)

  Zoya również urocza :)

 • zygzak

  z tych 4 mam 2 ostatnie ale lubie tylko zoye,groovy green jest juz za niebieski. i w ogóle on nie jest do zoyi podobny, chyba ci leciuteniko przeklamalo kolory

  przy czym mnie sie ivanki dobrze jeszcze nie udalo sfotografować, zawsze ją przeklamuje,zabiera ze 40% powera…..

 • sabbatha

  nie przekłamało, u mnie wygląda tak na paznokciach i na monitorze tak samo :-) Przecież on nie jest podobny do Ivanki ;-)

 • peripatetic33

  thanks this series of mistletoe is so fun

 • W sumie Sally i Zoya są podobne do siebie. ;) i to chyba one mi się najbardziej podobają. :)

 • Iwetto

  Bombek tylko brakuje ;)

 • U mnie Groovy też jest wyraźnie zielony (jak u Ciebie :))
  A teraz jeszcze czekam na Orly :)

 • Shpilka

  Taka ciekawa zielona trawiasta zieleń:):)