Lakiery do stemplowania Colour Alike / Colour Alike stamping polishes

Lakierów do stemplowania z Colour Alike w pierwszym rzucie mamy 8 -biel #1S Kind of white S, czerń #2S Kind of black S oraz 6 lakierów kolorowych – żółty #13S B. a sunshine, koralowo-pomarańczowy #13S B. a sunshine, róż #15S B. a sunset, turkus #11S B. blue ocean, zieleń #12S B. a fresh mojito i fiolet #16S B. a berry smoothie. Wszystkie są jasne i letnie.

Najpierw słoczyki, zaczniemy z tej strony :D Bieli i czerni nie pokazuję, bo każdy wie jak wyglądają, tylko powiem że się super stemplują :D Wszystkie się bardzo dobrze odbijają na ciemnych kolorach, również na czerni.

♠     ♠     ♠

In first stamping polishes set we have white #1S Kind of white, black #2S Kind of black S and 6 colorful shades: yellow #13S B. a sunshine, coral-orange #13S B. a sunshine, pink #15S B. a sunset, turquoise #11S B. blue ocean, green #12S B. a fresh mojito and purple #16S B. a berry smoothie.  All are light and summery.

First are coming swatches, let’s start this way :D I won’t show you black and white, because everybody know how they looks, I’ll only write that they stamp great, also over darks and even black :D

Lakiery do stemplowania Colour Alike

Lakiery do stemplowania Colour Alike

No i dzisiaj będzie naprawdę krótko – lecieć i kupować bo lakiery są dooooskoooooooo (jedynie to, że łatwiej mi się je nabiera twardym stemplem jak Konad, ale możliwe że wyszłam z wprawy). Świetnie się stemplują, są gęste, kryjące, mają zarąbiste kolory (koral! koral! on jest prawie neonowy na żywo!), są polskie, certyfikowane (jak wiecie, niektóre marki khehke Mundo de Unas khe khe nie podają składu). I już są nowe! AAA! Srebrny, złoty i jesienne odcienie metaliczne! Boże, kocham Colour Alike :D <3 #milionserc . Więc sio i kupować w Colorowo.pl !

♠     ♠     ♠

So today I’ll write it shortly – BUY THEM becuase they are perfect (only thing that I personally like to use harder stamper like Konad). They stamp great, they are thick, dense, they have awesome colors (coral! coral! it’s almost a neon in real life!), they are certified and safe to use (as you know some brands khe khe Mundo de Unas khe khe don’t provide the inci list). And there are already new shades WOOHOO – silver, gold and darki metallic fall shades! Gooosh I love Colour Alike :D <3 #millionhearts So go to ColourAlike.com and buy!

colour-alike-lets-fall-in-love colour-alike-stamping-gold-silver

 • WHOA. Ależ ten turkusowy i limonkowy intensywne! Cuda do stemplowania.

 • Yasinisi

  Świetne są, to prawda.. Co nie zmienia faktu, że ja MdU nadal KOOOOCHAM !!! Nawet mimo braku znajomości składu..

 • Już nie raz słyszałam, że dobrze się sprawują :]

 • Piontkowa

  Brudzą skórki?

  • wiesz co ja je nakladalam z lateksem wokol, ale nie sa jakies rozmazujace sie jak niektore.

   • Piontkowa

    no ja też już stempluje zlateksem, bo prawie nie ma co czyścić :) najgorszy to chyba czarny konadowy jest z tych brudzących :/

    • no i biały :D

     • Piontkowa

      No racja :) mam je oba i jak je wykończe to zainwestuje w CA :)

      • w sumie bialy tez brudzi z CA ale biale i czarne chyba w ogole tak maja ze trudniej je zmyc i w ogole lakiery stemplowe :) Jeszcze top by mogli miec jak konad bo nie znalazlam jeszcze lepszego do wzorkow i w sumie juz nie szukam :D

       • Piontkowa

        mam ten top, ale leży :) używam seche i jak nie maziam za dużo to mi się nie rozmywa. Mam jeszcze trochę z essence topu (nail art sealing top coat się zwie) i on też nie rozmazuje, ale jego i tak później seche wysuszam

        • ja mam rece imadla i tylko konadem nie rozmazuje i nie musze myslec czy lekko czy mocno moge jechac

 • Te wakacyjne u-wiel-biam! Idealnie wpasowują się w mój gust, cudne są! Ale widzę, że u Ciebie też robią się takie małe dziurki we wzorach, kurcze, nie wiem dlaczego tak :/ Całe szczęscie widzać to tylko na fotach makro, więc nie narzekam ;)
  Za to jesienna seria już mnie zupełnie nie kręci. Na pewno kupię srebrny i złoty, ale metaliki jakoś tak to nie moja bajka. Kiedyś bym szalała, ale teraz szału nie ma ;)

 • Mam niebieski, żółty, pomarańcz, zieleń, biel i czerń. Są bardzo dobre.