IsaDora crackles – Spraycan Blue & Yellow Crew

I love IsaDora crackles. I have about 8 colors ^^ Today I want to show you 2 colors – Spraycan Blue and Yellow Crew. At this photo I covered Emerald Fitzgerald by China Glaze with NfuOh #52 (here you can find photos without crackle) and added one coat of Spraycan Blue. It looks like a sea at night ^^

Uwielbiam pękacze IsaDora. Mam chyba z 8 kolorów ^^ Dzisiaj pokaże wam dwa – Spraycan Blue i Yellow Crew. Na tym zdjęciu bazą jest China Glaze Emerald Fitzgerald pokryty warstwą NfuOh #52 (tutaj znajdziecie zdjęcia bez kraka), na górze warstwa Spraycan Blue.

This photo is awful, I know. I don’t know what I did with my pointer finger nail :P I used Revlon Sunshine Sparkle and Orly La Playa as a base an IsaDora Spraycan Blue and Yellow Crew on top.

To zdjęcie jest okropne, wiem. Nie wiem co zrobiłam z lakierem na wskazującym palcu :P Jako baza Revlon Sunshine Sparkle i Orly La Playa, na górze IsaDora Spraycan Blue i Yellow Crew.

They crackle so well, I really like the effect of it. Blue crackle was send me for a review, but I got my own bottle before that, I bought a yellow crackle by myself. I know that not everyone like cracking polishes, but I really like them :). I have a lot of photos with crackpolishes from IsaDora, I need to post them someday :P

Pękają fantastycznie, bardzo podoba mi się efekt. Niebieskiego kraka otrzymałam do recenzji, ale wcześniej miałam własną butelkę. Żółty pękacz zakupiłam sama. Wiem, że nie każdy lubi kraki, ale ja jestem ich zdecydowaną zwolenniczką :). Mam pełno zdjęć z krakami IsaDora, muszę je w końcu wrzucić :P

 • sabbatha

  @Domi Rozumiem, ale mi nie przeszkadza że coś jest modne, wybieram sobie co lubię i tyle :)

 • MADA
 • Mnie nie przekonują już te pękające lakiery. Nie lubię jak coś jest aż tak pospolite. Jednak u kogoś mi się podoba, ale sama się nie skuszę:)
  Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie na moim blogu:)
  http://www.good-for-you.blog.pl

 • ten żółty na granatowym wygląda zarąbiście :)

 • Domi,te lakiery były już dawno temu,ale teraz zrobiły się ”modne”.

 • sabbatha

  @kleopatre robaki też :D wszystko :D

 • Dzieki:)! Wlasnie widzialam konkurs, temat jest genialny:D Chetnie wemze udzial, juz sobie co nieco myslalam nad wzorkiem:D. Ale wszystko może być ryby, robaki, cokolwiek:D?

  Mi sie pekacze bardzo podobają, te z Isadory są super, chociaz nie mam zadnego bo troszke drogo:). Czekam aż pekacze z Vipery sie u mnie w drogerii najblizszej pojawią to sobie kupie jakis kolorowy:D

 • świetne pękaczowe mani :)
  Ja jeszcze z żadnym pękaczem oko w oko się nie spotkałam ;/ szkoda

 • I really like the IsaDora crackles you post! Do you know if they ship their crackle collection internationally anywhere online?

 • sabbatha

  @Beej Unfortunately I don’t know that :(