Hybrydy 3w1 – X-Hybrid 3in1 – hit czy kit?

Postanowiłam sobie, że odrzucam hybrydy :P ale skusiłam się na wypróbowanie hybryd ze sklepu dobrarada.com.pl, w wersji 3w1. W paczce dostałam też inne rzeczy, taki jak pilniki, naklejki wodne czy klipsy do hybryd, ale nie o nich dzisiaj – w sumie co tu pisać o pilnikach, wiadomo że z tego sklepu zawsze był dobre, zresztą DobraRada to sklep z ogromnym wyborem wszelkiego rodzaju akcesoriów i gadżetów paznokciowych, znany wielu z was :D  A więc zacznijmy od hybryd :)

Hybryda 3w1 z założenia ma wystarczyć za bazę, top i kolor. Obiecujące prawda? Ale jak to się mówi, to co jest do wszystkiego to jest do niczego, ale jak było w tym przypadku?

Kolorów dostałam 5:

01 White – biały

02 Black – czarny

07 Rose Nude – cielisty, lekko różowy beż

19 Warm Granite – ciepły szaro-brązowy (taki taupe w sumie)

42 Minty Pearl – turkusowy/niebieskozielony z drobinkami

No i jak to z tymi hybrydami jest? A więc całkiem nieźle, ale na pewno nie idealnie! Z plusów muszę powiedzieć, że mają świetne krycie (wystarczy spokojnie jedna warstwa każdego koloru, ew. dwie bardzo cienkie). Dobrze się je nakłada, nie są ani zbyt rzadkie ani za gęste. Na dobrze przygotowanej płytce trzymają się przyzwoicie, tak między tygodniem a dwoma powinny się trzymać, o ile zmatowicie płytkę – moja jest taka, że nic się nie trzyma długo, więc bez zmatowienia trzymały się gorzej. Nie trzeba faktycznie do nich topa, ale ważne aby dać im odczekać po utwardzeniu, zanim się je dotknie palcem. Hybrydy 3w1 nie przemywamy na koniec cleanerem! Ściąga się je bardzo łatwo, zero piłowania. Aplikacja i ściąganie z czasem naprawdę minimalnym, co na pewno jest plusem dla zabieganych osób.

Jakie minusy? Po pierwsze na pewno nie są tak trwałe jak typowe hybrydy, jak nałożymy bazę-kolor-top w zestawieniu z X-Hybrid 3in1 to będą zdecydowanie trwalsze. To tak samo jak z lakierami klasycznymi 3w1 – one nigdy nie trzymają się jak lakiery z dobrą bazą i dobrym topem. Po drugie trzeba je dobrze utwardzić, w małym mostku LED 9v każdą warstwę najlepiej utwardzać minutę lub nawet trochę dłużej. I niestety, 42 bez bazy odbarwił mi płytkę :( No i pędzelki mogłyby być ciut lepszej jakości, ale źle nie jest.

Tak 42 wygląda na pazokciach, z bazą pod spodem żadnych odbarwień nie miałam – podejrzewam, że mogłam za słabo utwardzić kolor za pierwszym razem.

To kupić czy nie kupić? Same musicie podjąć decyzję. Na pewno mogę powiedzieć, że kolory są super (chociaż mogłaby być trochę większa ich gama), 07 Rose Nude jest idealny na co dzień, teraz gdy noszę krótkie paznokcie (remont all the time) sprawdza mi się świetnie. Niestety paznokcie mam w tak opłakanym stanie, że nawet nie ma co na nich pokazywać więcej :P Jak was zainteresowały, to kupicie je w sklepie DobraRada.com.pl. Koszt jednej to 15.90, pojemność 6ml.

Używałyście kiedyś takich produktów 3w1? Co o nich sądzicie?:)

  • jakos nigdy do mnie nie przemawialy produkty ileś tam w 1 :) chyba wolę klasyczne rozwiązania :) Kolor ładny ten turkusowy :)

    • ja chyba też, aczkolwiek jak się nie ma czasu to tu masz rach ciach i już :D

  • Kusi, bo czas oszczedza, ale nie wiem czy dalabym rade sie przekonac do tego 3 w 1:)