honey honey sugar sugar

The name of this polish reminds me this song. This polish is of course China Glaze Sugar Plums (from the latest Christmas collection, I have more than a half of it and I want more!) – burgundy red with a chunky holo glitter. Opaque with one coat, but I used 2. Of course it looks way better with topcoat. Thank Ano for sending me this beauty :)

Nazwa tego lakieru przypomina mi tę piosenkę. Ten lakier to oczywiście China Glaze Sugar Plums (z ostatniej kolekcji świątecznej, mam ponad połowę z niej i chcę więcej!), budgundowa czerwień z chropowatymi drobinkami holo brokatu. Kryje przy jednej warstwie, ale ja wolałam dać dwie. Oczywiście o wiele lepiej wygląda z topem, wtedy nie jest taki chropowaty. Dzięki Ano za przysłanie mi tej ślicznotki :)

sunlight, no topcoat / słońce, bez topa

sunlight with topcoat / w słońcu z topem

shadow with topcoat / w cieniu z topem

 • Rose Sélavy

  Fajny kolor, tylko szkoda, że taki chropowaty. ;p

 • Super kolor :)

 • super kolo a te drobinki są bossskie :D

 • Very pretty color!

 • Paula

  hej! trafiłam na Twojego bloga ponieważ szukałam informacji na temat sklepu internetowego KKcenterhk. dostałam od nich propozycję współpracy i tak nie bardzo wiem czy mogę im zaufać. czy mogłabyś napisać kilka słów jak to wyglądało w Twoim przypadku? czy trzeba zapłacić jakieś cło itp.?
  no i przede wszystkim czy ten mail oznacza, że chcą na 100% podjąć współpracę, czy że mogą po prostu Cię wybrać jako jedną z wielu?
  pozdrawiam :)