GOLDEN ROSE NAIL COLOR QUICK DRYER SPRAY

Polish only, sorry
Oprócz lakierów dostałam do testów z portalu urodaizdrowie.pl dwa inne produkty – spray przyspieszający wysychanie lakieru i tusz do rzęs. Co prawda było to niezgodne z ankietą ale trudno. Tusz się akurat sprawdził ale dzisiaj nie o nim. Spray testowała moja koleżanka bo dla mnie wszystko co nie jest wysuszaczem typu Poshe/Seche/Essie Good To Go jest niewarte uwagi :P

Informacja producenta:
Spray przyśpieszający wysychanie lakieru do paznokci Golden Rose Quick Dryer Spray został wyprodukowany specjalnie, aby zapobiec rozmazywaniu niewyschniętego lakieru na paznokciach i plamienia ubrań. Chroni przed powstawaniem zarysowań lub smug na pomalowanych paznokciach. Zapewnia szybkie wysychanie lakieru, nie powodując matowienia koloru. Dzięki zawartości olejków ze słodkich migdałów i pestek winogron, zmiękcza i nawilża skórki wokół paznokci.
 
Opinia Natalii:
Wysuszacz ma z założenia powodować, że paznokcie szybciej schną po pomalowaniu,  jednakże producent chyba nie do końca skupił się na tym, na czym trzeba. Praktycznie rzecz biorąc owszem wysusza pomalowane paznokcie ale nie w stopniu zadowalającym. Myślę że przyspiesza ten proces ale o maksymalnie 40%, co innego nawilżanie tutaj sprawdza się rewelacyjnie. Można powiedzieć, że w przyszłości będę używać tego produktu właśnie w celu nawilżania skórek i ogólnie okolic paznokci ze względu na to, iż jest to skuteczny produkt, szybko się wchłania i jednocześnie wygodnie aplikuje. Moja ocena 3+
 
 

  • miałam go, ale zmieniłam na sally hansen mi jakoś nie spasował

  • W sumie nie wiem dlaczego, ale nie jestem przekonana do lakierowych wysuszaczy. Chyba czas w końcu to zmienić ;)

  • Agga

    Tez nie interesuja mnie wysuszacze inne niz Seche, Essie czy Poshe. Mam inglotowe kropelki wysuszajace. Fakt – wysuszaja powierzchownie, a rano czlowiek budzi sie z odgniotkami na pazurach :/ do skorek sa rewelacyjne, ale nic poza tym.

  • mam ten „wysuszacz” i niezbyt on działa a przynajmniej ja tego nie zauważyłam. Nawilża może i całkiem ładnie ale rozbryzg jaki daje ten spray sprawia że całe ręce i ich okolice mam tłuste co wymusza stosowanie podkładki np chusteczki. Olejek w kropelkach pielęgnował podobnie a spray ten do tanich też nie należy w porównaiu z innymi tego typu produktami. Mój wniosek – kolejnego na pewno nie kupię.