Golden Rose Holiday #68

Golden Rose Holiday #68 szczerze mówiąc nie przypadł mi do gustu. Wyglądał super na wzorniku, myślałam że będzie błyszczał jak odcienie żółty i biały ale niestety tak nie jest :\. Nie jest ani matowy ani naprawdę błyszczący, wygląda bardziej jak mokry. Wielu osobom się ten efekt podoba, ale wiecie nie moja bajka. Ja to z piasków uznaję tylko brokatowe i mocno błyszczące, im bliżej efektu farby strukturalnej tym gorzej. No ale de gustibus non est disputandum, więc kończę wywód o walorach estetycznych tego lakieru ;) Kryje w pełni dopiero po 3 warstwach, pierwsza seria piasków kryła zdecydowanie lepiej ale schnie na tyle szybko, że to nie przeszkadza. Kolor jak dla mnie średni, taki majtkowy trochę, ale wiecie że ja fanką różu nie jestem.

Lakiery Golden Rose kupicie w sklepie Perfumeria internetowa Wiki .

♠     ♠     ♠

To be honest,It looked great over a nail wheel, but I thought that it would be as sparkly as yellow and white shades but unfortunately it’s not :\. It’s not a matte sand and neither the true sparkly one, it looks more like a wet polish. Many people like this effect, but you know not my thing. I like only glittery and very sparkly sand polishes, I don’t like the wall paint effect at all. But de gustibus non est disputandum, so enough talking about the finish ;) It gains the full coverage after 3 coats, first series of Golden Rose sands covered nail much better, it dries quick. I don’t like its color, it’s like a panties pink for me and you know that I’m not a fan of pinks ;)

in the shade / w cieniu

Golden Rose Holiday #68

w słońcu / in the sunlight

Golden Rose Holiday #68

 • JoanneDevian

  A ja nawet lubię ten kolor, wszystko zależy od gustu ;)

 • śliczny! tylko czemu znowu 3 warstwy? :P

 • Anonim

  mam go ale piaskowe wykonczemie nie przypadło mi dogustu

  • ja lubię brokatowe, ten mi jakoś nie leży.

 • karminowe.usta

  Za różem również nie przepadam, zwłaszcza za jasnym. Natomiast lubię efekt farby strukturalnej, który widzę w połączeniu z granatem:)

 • Una

  Mnie ten efekt nawet się podoba, ale kolor już kompletnie „nie mój”…