Golden Rose Galaxy #15 (+OPI Stay The Night)

   Golden Rose Galaxy #15 będzie pewnie jednym z najpopularniejszych odcieni z tej serii. Tak tak, to prawie idealny duplikat OPI Stay The Night ;) Ale o porównaniu potem, teraz o lakierze. Lakier dobrze kryje i dość szybko schnie. Schnie do piaskowego wykończenia, poza różowym brokatem widać też takie białe kropki – nie mam pojęcia czy to był zamierzony efekt czy przypadek ;) Na zdjęciach są dwie warstwy, przez to że to piasek z brokatem nie jest najłatwiejszy w zmywaniu. Nie wiem czemu raz tego typu piaski wysychają do końca (mały i serdeczny palec) a innym razem zostają lekko lśniące – z piaskiem OPI jest dokładnie tak samo. Efekt jest świetny, nie może mi się nie podobać bo Stay The Night również byłam zachwycona.

Lakiery Golden Rose kupicie taniej w sklepie Perfumeria internetowa Wiki.

♠     ♠     ♠

       Golden Rose Galaxy #15 might be the most popular shade from this series. Yes yes, it’s almost the dead dupe of OPI Stay The Night ;) But now about the polish, not the comparison. It’s has a good coverage and dries quite fast. It dries to sand finish, it has a pink glitter and some white speckles – I dont know whether it was accidental or made on purpose ;) I used 2 coats for these pics, it’s a glittery sand so it’s not that easy to remove. I don’t know why once it dries to full matte finish, other time it’s still a little bit shiny – OPI sand acts the same. I love the effect, I loved OPI too so it’s not a surprise ;)

w cieniu / in the shade

Golden Rose Galaxy #15

w słońcu / in the sunlight

Golden Rose Galaxy #15W porównaniu do OPI Stay The Night lakier ma mniej brokatu (ale nie jest to jakaś wielka różnica!) przez co wydaje się mniej ciepły. OPI gorzej kryje, zdecydowanie przydają mu się trzy warstwy a Golden kryje w pełni po dwóch. Przez to że ma mniej różowego brokatu jest bardziej czarny – jak widać Galaxy ma też wspomniane wcześniej białe kropki. Czy mając do wyboru dwa kupiłabym OPI? Raczej nie. Mimo że uwielbiam OPI, mimo że ma więcej różowego glitu no i OPI to OPI ;) to Golden jest zdecydowanie tańszy. Dla mnie wygrywa. A, ja bym nie dawała na nie topa, bardzo wtedy tracą i wyglądają trochę glutkowato.

♠     ♠     ♠

Compared to OPI Stay The Night it doesn’t have as much glitter (but it’s not a big difference!) so it looks less warm. OPI has worse coverage, you definetely need to use 3 – Golden Rose covers nails fully after two. GR has less pink glitter inside so the base looks more black – it also has some white speckles I mentioned earlier. Even if I love OPI (OPI is OPI <3) and it has more pink glitter I wouldn’t buy it instead of GR – GR is much cheaper than OPI and the difference between them is not so big. BTW, applying topcoat over them is pointless, they look worse then and a little bit goopy.

w cieniu / in the shade

Golden Rose Galaxy #15 vs OPI Stay The Night

w słońcu / in the sunlight

Golden Rose Galaxy #15 vs OPI Stay The Night