Golden Rose Carnival #07 & 3D Glaze #10

Na moim fejsiku wrzucałam dzisiaj zdjęcie nowości od Golden Rose, jakie dziś do mnie trafiły i zdążyłam szybko zrobić całkiem sympatyczny manicure. Bazowy różowy lakier to różany Wibo (nie znam numeru, mam go z niedzielnej wymiany na blogerskim spotkaniu, wydaje mi się że to numer #10) – teraz żałuję że nigdy ich nie kupiłam. Kolory mnie jakoś nie zachwycały ale zapach jest cudowny. Biały i czarny to A i L z Colour Alike Typografia. Na bieli i czerni nałożyłam Golden Rose 3D glaze #10, baza jest lekko różowa a drobinki są niebieskie (uwierzcie na słowo, ale niebiesko-fioletowe drobinki na bieli doskonale widać). Na róż nałożyłam brokatowy Golden Rose Carnival #07, który nakłada się po prostu fantastycznie – zero łowienia, równo się nakłada a kolor jest świetny. To taka szybka próba, bo nadal mam za krótki paznokieć serdeczny, ale na dniach ruszam ze swatchowaniem zaległości ;) Pogoda brzydka, więc zdjęcie średnio oświetlone, wybaczcie ;)

Lakiery oczywiście kupicie na wyspach Golden Rose, w sklepie dystrybutora czy wielokrotnie przeze mnie polecanym sklepie Perfumeria internetowa Wiki.

♠     ♠     ♠

I showed you today on my Facebook page my new Golden Rose polishes from their new series that I got today. Obviously, I already made a manicure using them. Base polish is Wibo (I don’t know a number, I got it on sunday’s blogger meeting, I think it’s #10) – now I regret that I didn’t buy them when they were avaliable. Color were boring but the rose scent is amazing. Black and white are A and L shades from Colour Alike Typografia collection. I put Golden Rose 3D glaze #10 over black and white – the base is pink and particles are blue (trust me, purple-blue particles are clearly visible over white). Over pink polish I applied Golden Rose Carnival #07, it’s great – application was so easy, no glitter fishing at all and its color is great. It was a quick test, but I’ll be back to the swatching routine next week (my ring nail need to grow a little) ;)

Golden Rose Carnival 307 & 3D Glaze #10

 • Mroofa

  Na czarnym drobinki są naprawdę ślicznie niebieskie, na białym wygląda jak inny lakier. Dwa razy czytałam fragment, że to te same topy, bo nie dowierzałam.

  • na jasnym bardzo ciężko je złapać na zdjęciu, ale wiadomo – najlepszy efekt na czarnym :>

 • szybka jesteś :) hihi ten ciemny piękny! *.*

 • ech, nie planowałam tego malinowego a coś mnie kusić zaczął. :P
  kojarzy mi się z czymś bardzo, ale nie wiem czym…chyba strawberry cheesecake Jelly Bellies. :D http://thecandymanmd.com/307-366-large/jelly-belly-strawberry-cheesecake.jpg

 • Świetny misz-masz Ci wyszedł :)

 • JoanneDevian

  O kurczę, nie planowałam zakupu czegokolwiek z tych kolekcji, ale muszę przyznać, że nieźle się prezentują ;)

  • carnivale bym mogła mieć wszystkie, 3d glaze niekoniecznie ale dla większości osób są bezpiecznymi topami i sa spoko :)

 • I think I have an OOOOOOOOOOLD Deborah nailpolish very similar to that 3D Glaze, must find it and check °_°
  I bought it many many years ago (I was still chewing my fingers, lol) and never used it :D

 • karminowe.usta

  Lakiery różane może nie grzeszą urodą, ale pachną jak nadzienie z pączków:) I co najważniejsze ten aromat utrzymuje się przez kilka dni:)

  Róż w połączeniu z Golden Rose Carnival przypomina mi lukrowane babeczki z posypką:D

 • świetne te lakiery, widziałam na fejsie i zazdroszczę :)

 • Kiciunia888

  Chlip, a myślałam, że #10 będzie różowy i na lakierach… Drobinki w Carnivale nie odstają?

  • nie :) Są gładkie nawet bez topa, tzn czuć że tam jest brokat ale nie podrapiesz się ani nie zahaczysz o rajstopy :D

 • śliczne są;)