EVELINE WODOODPORNY OLEJEK DO OPALANIA SPF 6 ZE ZŁOCISTYM PYŁEM

Polish only, sorry.

Nie tylko lakierami człowiek żyje, więc również na moim blogu pojawią się recenzje innych kosmetyków :) Zaczynamy od olejku do opalania Eveline.

OPIS PRODUCENTA

ß-karoten + witaminy E i C

NISKA OCHRONA

to unikalna receptura najwyższej jakości składników.

Polecany dla osób, które szybko się opalają i nie ulegają poparzeniom. Subtelny kolor płynnego bursztynu i złocisty pył już z chwilą nałożenia podkreślają istniejącą opaleniznę.

DZIAŁA OCHRONNIE
Najnowszej generacji filtry UVA i UVB oraz β-karoten chronią skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Witaminy E i C – przeciwdziałają powstawaniu wolnych rodników i fotostarzeniu; ponadto odżywiają skórę, dzięki czemu zwiększa się jej gładkość i elastyczność.

GWARANTUJE ZŁOCISTĄ OPALENIZNĘ
Wyciąg z orzecha włoskiego i β-karoten wzmacniają efekt opalenizny, a mieniące drobinki sprawiają, że skóra połyskuje złocistym blaskiem.

MOJA OPINIA
Jako posiadaczka cery bardzo jasnej, na plaży używam kosmetyków z filtrem 50+, jednakże dla tego olejku również znalazłam zastosowanie. Świetnie sprawdza się jako kosmetyk na wieczór, gdy słońce jest zdecydowanie łagodniejsze. Stosowałam go też gdy nie wybierałam się nad wodę, tylko zostawałam w mieście. Złote drobinki nie są bardzo nachalne i w połączeniu z olejkiem dają delikatny efekt glow. Olejek delikatnie nawilża skórę, nie zauważyłam ją zapychał (co niestety często zdarza mi się przy używaniu kosmetyków o konsystencji oliwki). Skóra się nie klei, jest natłuszczona ale nie bardzo tłusta. Kosmetyk ma wygodny rozpylacz, wydobywa się z niego odpowiednia ilość kosmetyku, ponadto jest wydajny. Zapach ma delikatny i niedrażniący. Kosmetyk oceniam ogólnie bardzo dobrze i mogę go polecić zarówno dla osób, które mają ciemną karnację i nie potrzebują mocnego filtra jak i dla bladolicych, gdy słońce jest łagodniejsze i chcemy podkreślić opaleniznę.
Cena – około 15 zł (o ile się nie mylę)

this product was sent to me for review / produkt ten został mi wysłany do recenzji 

Lubicie takie kosmetyki? Używacie olejków z drobinkami? :)
WATER RESISTANT SUNTAN OIL SPF 6 WITH GOLDEN DUST


is a unique formula of the highest quality ingredients

Recommended for persons who tan quickly and are not prone to burns. The subtle color of liquid amber and golden dust enhance the existing tan from the very moment of application.

PROTECTIVE ACTION

The latest generation of UVA and UVB filters and ß-carotene protect the skin from harmful influence of sun rays. Vitamins E and C – prevent the appearance of free radicals and photo-ageing; they also nourish the skin, increasing its smoothness and elasticity.

GUARANTEES A GOLDEN TAN

Walnut extract and ß-carotene strengthen the tan and golden sparkle dust make the skin glittering with golden glow.

MY OPINION

I have a very light skintone, so on the beach I use sun care cosmetics with SPF50+. This one has only SPF6, but I was using it at the evenings, when the sun was weaker. Golden dust is very subtle and it looks great on tanned skin. This oil moisturized my skin a little bit, my skin wasn’t sticky at all. Bottle is handy and has a good atomizer. I can reccomend this oil if you have a dark skintone or you wan’t to add glow to your tanned skin. You can buy Eveline cosmetics in some various countries: http://en.eveline.eu/product/id/2139.SUN_CARE_WATER_RESISTANT_SUNTAN_OIL_SPF_6_WITH_GOLDEN_DUST.html