Eveline Pure Control SOS – ŻEL MYJĄCY+ PEELING + MASECZKA

Polish only, sorry :*

OPIS PRODUCENTA

ŻEL MYJĄCY + PEELING + MASECZKA 3 W 1 PRZECIW PRYSZCZOM I ŚLADOM PO NICH

głęboko oczyszcza
eliminuje zaskórniki
matuje i wygładza

kwas salicylowy+ cynk + kompleks fast-mat

Pure Control SOS 3 w 1 dzięki innowacyjnej formule opartej na cynku i kompleksie fast-mat reguluje proces wydzielania sebum, pozostawiając skórę świeżą, matową i wygładzoną. Poprzez właściwości myjące (delikatne drobinki peelingujące i kwas salicylowy) doskonale usuwa zaskórniki i pryszcze, zapobiega powstawaniu nowych, pomagając jednocześnie eliminować ślady po trądziku. Zawarte w nim alantoina i d-panthenol głęboko nawilżają i łagodzą podrażnienia, pozostawiając skórę świeżą, czystą i gładką na długi czas.
Pure Control SOS 3 w 1, który może być stosowany jako żel myjący, peeling lub maseczka eliminuje skomplikowane czynności pielęgnacji cery i konieczność stosowania kilku produktów jednocześnie.

Zauważalne efekty:
widoczna redukcja pryszczy i zaskórników
zmniejszenie śladów po trądziku
świeża i matowa cera przez cały dzień

MOJA OPINIA
Jedyny kosmetyk z serii SOS, który był testowany przeze mnie (pozostałe testowała koleżanka Paulina). Jako żel myjący kosmetyk świetnie się sprawdza. Dokładnie oczyszcza cerę i jednocześnie jej nie wysusza (przypomnę, że mam suchą cerę). Cera jest świeża, gładka ale nie ma uczucia ściągnięcia. Delikatnie domyka pory i wygładza skórę. Przypominam sobie, że już chyba kiedyś miałam taki żel z Eveline i również byłam bardzo zadowolona – może to nawet był ten sam tylko jakaś wcześniejsza wersja. Świetnie sprawdza się również na dekolcie. Zdecydowanie bardzo dobry produkt do mycia twarzy. Jako peeling się nie sprawdza, z prostego powodu – prawie nie ma drobinek ścierających. Rzadko używam peelingów, gdyż nie jest to polecane przy naczynkowej cerze, ale jak już używam to o wiele mocniej ścierające. Jako maseczkę również nie używałam, bo przy suchej cerze trochę sie bałam, aczkolwiek myślę że może się sprawdzić. Dla mnie to bardzo dobry żel do mycia twarzy, przede wszystkim jest bardzo łagodny i nie podrażnia ani nie wysusza.

this product was sent to me for review / produkt ten został mi wysłany do recenzji