Czerwone kapcie / Ruby slippers

Lakier pokazywany w internecie miliony razy i chyba z każdej strony – Color Club Ruby Slippers ;) Czerwony brokat w czerwonej bazie (jedna warstwa jest wystarczająco kryjąca, na zdjęciach 2). Podoba mi się to, że schnie błyskawicznie do półmatu i jest chropowaty :) Kolor jest bardzo intensywny, na pewno nie jest to nudna czerwień:)

This varnish was swatched a thousand times in lot of blogs – Color Club Ruby Slippers;) Red glitter in red base (one coat is enough, I have 2). I like that it is quick-drying and it has rugged finish :) The color is very intense, it isn’t boring at all :)

Na tym zdjęciu na palcu wskazującym sam Color Club, na środkowym z warstwą top coatu a na serdecznym zmatowiony Essie Matte About You. Ja najbardziej lubię wersję z top coatem ale każda ma swój urok.

On this photo – on the forefinger only Color Club, on the middle finger with one coat of topcoat and on the ring finger with one coat of Essie Matte About You. Each version has its charm. 

Z drugą warstwą top coat jest całkiem gładki. To zdjęcie zostało zrobione w świetle słońca. Jest tak niesamowicie piękny *.* Myślę, że nie potrzebuję China Glaze Ruby Pumps ;) To ten sam tym czerwieni i tak samo jest mocno błyszcząca.

With the second coat of topcoat it is completely smooth. This picture was taken in direct sunlight. It is so darn pretty *.* I think that I don’t need China Glaze Ruby Pumps ;) It is the same red type and it is also VERY sparkly.
I najlepsze – zdjęcie w świetle sztucznym (na tym zdjęciu najlepiej widać kolor).

And the best at the end – photo in bulb light (this photo shows the color best).Mam ten lakier od kilku miesięcy a po raz pierwszy pomalowałam nim całe paznokcie :) Dlaczego właściwie? ;) Ale ostatnio jestem w nastroju na czerwienie, więc po raz kolejny czerwień na paznokciach ;)


I have this polish several months but I was my first full painting with it ;) I don’t know why ;) But recently I’m in a red mood, so this is next red on my nails ;)

 • Lili

  Ładny, ale pumpiaki ładniejsze :D

 • sabbatha

  Na zywo sa bardziej tru red :P

 • Lili

  Wierzę na słowo, ale jednak i tak pumpiaki ładniejsze :D Takie jakby bardziej wielowymiarowe :D

 • sabbatha

  Pumpiaki też sobie kupię, nie bój nic. I lubu heels :D

 • piękny kolor, szkoda, że na moich paznokciach czerwienie nie wyglądają korzystnie :(