Colour Alike WAWA #561

 Colour Alike WAWA #561 oczywiście na każdym monitorze będzie wyglądał inaczej, o czym na wstępie uprzedzam ;) To jeden z tych fioletów, które w zależności od oświetlenia wyglądają zupełnie inaczej – od ciepłego średniego fioletu po fiolet z mocnymi chabrowymi tonami. Lakier ma drobny shimmer, co dodaje mu głębi, ale nie jest nachalny i myślę, że spodoba się nawet wielbicielkom kremów. Aplikacja, czas schnięcia i krycie oczywiście bez zarzutu, jak z reguły jest z lakierami CA (serio, mało która marka ma tak równe formułowo lakiery). Kolor jest intensywny, bardzo mój i w ogóle mega mi się ta kolekcja podoba :D Kupicie w Colorowo.pl, ale to pewnie wiecie ;)

♠     ♠     ♠

 Colour Alike WAWA #561 of course will look different on every display, because it’s one of these purple shades that change color from warm purple to blue toned one in various lighting conditions. The polish has tiny shimmer inside, but it’s not very splarkly, so even creme varnishes lovers would like this one. Application, drying time and coverage are great, like with every CA polish (almost all of them have great formula). The color is intense and really in my taste, like the whole collection. You can buy it at Colouralike.com.

w cieniu / in the shade

Colour Alike WAWA 561

w słońcu / in the sunlight

Colour Alike WAWA 561

 

  • Właśnie miałam pisać, że mam podobny odcień fioletu/granatu, który na każdym zdjęciu wychodzi inaczej i w każdym świetle wychodzi inaczej ;D A tu widzę doskonale się rozumiemy ;p

  • Basia

    Świetny ten lakier. Uwielbiam takie kolory więc na pewno zakupię =)

  • Piękny kolor :).

  • Lakieromania Syli

    Bardzo ciekawy kolor, ale jednak nie mòj :)

  • łaaaaaadny =) na pierwszym zdjęciu przypomina mi „J” z Typografii