Colour Alike Typografia D

Colour Alike Typografia D wydaje mi się dość nietypowym odcieniem. Lakier jest pomarańczowy, ale nie w typie czerwonawych pomarańczy tylko jest bardziej krewetkowy. Jest minimalnie rozbielony, ale tak naprawdę ciut ciut i do tego ma w sobie delikatny shimmer, dodający mu głębi. W cieniu prawie zanika, ale w słońcu jest dość dobrze widoczny. Jest dość intensywny w słońcu a w cieniu dość zgaszony i z takim lekko pastelowym lookiem. Trochę to zagmatwane, ale taki właśnie jest :D Pigmentacja jest obłędna, jedna warstwa w zupełności wystarcza.

Kupicie w Colorowo.pl :)

♠     ♠     ♠

Colour Alike Typografia D is a quite unusual shade for me. It’s orange, but it’s not that red type of orange, it’s more like a shrimp shade. It has a little bit of white pigment inside, but really a small amount of it. It also has some very fine shimmer, that gives a very nice depth to it. It’s almost not visible in the shade, but it clearly appears in the sunlight. It’s vibrant in the sunlight and calm and a little bit pastel in the shade at the same time. I know it sounds weird, but it’s really like that :D The pigmentation is amazing, one coat is enough here.

w cieniu / in the shade

Colour Alike Typografia D

w słońcu / in the sunlight

Colour Alike Typografia D

 

  • Agata Ma Nosa

    Pomarańcze zwykle są u mnie na szarym końcu i nie do końca czuję się w nich dobrze – może dlatego, że mam wrażenie, że paznokcie do nich powinny być super wypielęgnowane?

    • coś w tym jest, ja nieraz mam wrażenie brudnych palców wokół i to mnie wkurza, bo pomarańcze lubię ale nie zawsze mi pasują :(

  • Mi tak szare często robią…a D jest fajny, też mi się krabowo kojarzy, dam go sobie chyba zaraz na stopy.;p

  • koralek ladny ladny , moglabym miec ;)

  • pasuje mi ten kolorek