Colour Alike Sinner Lady

Colour Alike Sinner Lady podoba mi się chyba (ale nie wiem czy na pewno lol) nawet bardziej niż Black Saint (herezja!). Kryje po 2 warstwach, szybko schnie i efekt holo jest naprawdę bardzo przyzwoity. Od innych srebrnych holo, które mam odróżnia go to, że jest taki „miękki”, jakby rozmyty i delikatny. Ślicznie to wygląda i jak dla mnie warto go mieć, mimo że może nie poraża mocą (ale słabym holo też nie jest!). Kupicie w Colorowo.

 btw. pod nazwą Sinner Lady początkowo znajdował się biały lakier, teraz wchodzi w skład Typografii i ma literkę A. Także jak w necie traficie na swatche kremowego Sinner Lady to się nie dziwcie ;)

 ♠     ♠     ♠

Colour Alike Sinner Lady is a second new holo polish from this brand and I like it even more than the Black Saint (sounds sounds like a heresy!). It covers nails after 2 coats, dries quick and holo effect is really nice. It’s different than other silver holo I own, because it’s „soft” and looks like blurred, it’s a very delicate effect. It looks awesome and for me it’s worth to buy, even if it’s not the strongest holo ever.

 

Colour Alike Sinner Lady

Colour Alike Sinner Lady

Colour Alike Sinner Lady

Colour Alike Sinner Lady

Colour Alike Sinner Ladyw cieniu / in the shade

Colour Alike Sinner LadyW porównaniu do kultowego Gosh #549 Holographic Sinner Lady ma sporo słabszy efekt holograficzny. Kolorystycznie są prawie identyczne (w cieniu są prawie nie do odróżnienia), ale niestety no CA wiele brakuje względem Gosha. Ale nie jest z nim tak źle, bo po pierwsze – CA się o wiele wiele wieeeeleee lepiej nakłada. Po drugie, Gosh trzyma się w całości kilka godzin maks, CA trzyma się jak każdy inny lakier. No i różnią się ceną. Porównałam je w sumie z obowiązku, bo to zupełnie inne lakiery ;)

 ♠     ♠     ♠

Compared to the famoush Gosh #549 Holographic Sinner Lady is less holographic. In terms of colours they’re almost the same (you cannot tell them apart in the shade), but sadly CA isn’t as good as Gosh. But it’s not that bad, mainly because CA is waaaaayyyy easier to apply. Secondly, Gosh manicure lasts only few hours in perfect condition, CA lasting time is like every other polish. And CA is cheaper ;) I made this comparison only because it’s my job to do it :P

Colour Alike Sinner Lady vs Gosh #549 HolographicI taki dodatek z instagrama :P

 ♠     ♠     ♠

And instagram specials :P