Colour Alike Black Saint

Colour Alike Black Saint  to jeden z dwóch nowych holo, drugi to Lady Sinner (notka wkrótce! :P). Mimo, że to nie jest najmocniejsze holo w ofercie CA, to ja jestem z niego mega zadowolona. Po pierwsze kryje po jednej cienkiej warstwie (tyle jest na zdjęciach), chociaż dwie mogą lepiej wyrównywać nierówności płytki. Po drugie u mnie trzyma się lepiej niż wiele innych CA. Po trzecie jest naprawdę czarny, nie szary, nie brązowy, jest smoliście czarny. Mój egzemplarz jest dość rzadki, na pewno nie jest gęsty ani nic, maluje się nim świetnie. Dla mnie jest świetny, chociaż powiem wam w tajemnicy, że chyba podoba mi się bardziej srebrny Sinner Lady;) Kupicie w Colorowo.

 btw. pod nazwą Black Saint początkowo znajdował się czarny kremowy lakier, teraz wchodzi w skład Typografii i ma literkę L. Także jak w necie traficie na swatche kremowego Black Saint to się nie dziwcie ;)

 ♠     ♠     ♠

Colour Alike Black Saint is one of the 2 new holo shades in Colour Alike range, the second one is Lady Sinner (but I’ll write about it soon :P). Even if it’s not the strongest CA holo, I’m very pleased with it. First of all, it covers nails after one thin coat (I used one for the pics), but 2 coats would even out your nail ridges better. Secondly, on my nails it lasts longer than many other CA shades I own. Thirdly, it’s really black, not grey, not brown, true black. The varnish is thin and painting with it is really easy. For me it’s great, but I must say that I like the silver Sinner Lady even more ;)

w słońcu / in the sunlight

Colour Alike Black Saint

Colour Alike Black SaintColour Alike Black Saint

Colour Alike Black Saint

Colour Alike Black Saint

w cieniu / in the shade

Colour Alike Black Saint