Colour Alike #513 To był maj

 Colour Alike #513 To był maj to lakier wchodzący w skład kolekcji wiosennych holo Trele Pastele (fajna nazwa kolekcji swoją droga). Na początek o samym secie lakierów – są to 4 lekko holograficzne lakiery, ale o bardzo ładnych kolorach. Mimo że efekt holo nie jest mocny, to są moim zdaniem warte uwagi. Wszystkie kryją po 2 zwykłych warstwach, szybko schną, ładnie pachną.

#513 To był maj jest moim ulubionym odcieniem z zestawu, a to dlatego że jego odcień jest wyjątkowo ładny. Dla mnie jego odcień jest blisko zielonego turkusu (kamienia) i bardzo, bardzo mi odpowiada. Jest świeży, wiosenny, wesoły – nic dodać, nic ująć. Całą kolekcję kupicie w sklepie Colorowo.pl.

♠     ♠     ♠

 Colour Alike #513 To był maj is a part of the latest spring holo collection from this brand called Trele Pastele. First few words about this set – we have here 4 polishes with subtle holographic effect and really pretty colors. Even though the holo effect isn’t strong, they are worthy of attention. They all cover nails after 2 regular coats, they dry quick and smell nice.

#513 To był maj is my favourite shade from this set, because its color is very nice. For me it’s a turquoise green shade, like a green turquoise stone and I like it a lot. It’s fresh, springy and fun – there’s nothing to add here.

w słońcu / in the sunlight

Colour Alike Trele Pastele 513 To był maj

w cieniu / in the shade

Colour Alike Trele Pastele 513 To był maj