Color Club Surprise!

 How to remove glitter nail polish / Jak zmyć brokat

Color Club Surprise! jest tak niefotogeniczny, że hej. Kilka razy próbowałam go oswatchować, ale jakoś mi to nie szło, ale inny efekt możecie zobaczyć na zdjęciu u mnie na instagramie. Bardzo chętnie po niego sięgam, bo hexy wyglądają jak kolorowe szkiełka, ale niestety lakier ma swoje wady. Po pierwsze jak to zwykle bywa z takimi topperami, trzeba łowić brokat – dlatego najlepiej nakładać go gąbką, która wchłonie nadmiar bazy. Po drugie średnio schnie, ale bez tragedii. No i zmywanie, wiadomo jak jest, zmywa się ciężko. Ja jestem przyzwyczajona do wielkich hexów i topornego zmywania, więc ja osobiście szczególnie nie narzekam. Ogólnie jestem z niego zadowolona, bardzo fajny topper. Kupicie w sklepie Eurofashion, tak jak inne lakiery Color Club czy Morgan Taylor.

♠     ♠     ♠

Color Club Surprise! is so hard to capture, idk why, it’s just a hexagonal glitter right? I tried to swatch it few times, but it was surprisingly hard! You can see it over other base on my instagram.  I really like to use it, because hexes look like colorful gems, but this polish has also some disadvantages. First of all, like in the most toppers like that, you need to fish for the glitter – that’s why it’s better to apply it with asponge, so the clear base will sink into it. Second issue is drying time – it’s not the best, but nothing really bad. And obviously removing it is a nightmare, but I got used to it because I own many toppers like that. I’m happy that I got it, it’s a really fine polish. You can buy it in Eurofashion, like other Color Club shades.

w cieniu / in the shade

Color Club Surprise on Orly Sweet Dreams

w słońcu / in the sunlight

Color Club Surprise on Orly Sweet Dreams

 • o tak ..tego typu lakiery ciężko złapać aby wyglądały tak jak w rzeczywistości :) ja lubię takie karnawałowe pstrokacizny :D

  • no właśnie coś mi palce wychodziły dziwnie, kilka razy próbowałam bo mam go już dość długo i ciągle coś było nie tak :P

 • wieloryb

  ooo, on jest super, jak klejnoty z ukrytego skarbu :P

 • Lucy nails

  Świetnie wygląda ;) chociaż osobiście nie lubię nosić takich odstających heksów, o wszystko się nimi zahaczam

  • ale one nie odstają, gładkie są :>

   • Lucy nails

    A wyglądają jakby brzegami odstawały ;) przynajmniej wszystkie lakiery które mam z tego typu drobinkami u mnie właśnie odstawały i nie dało się ich całkowicie pokryć topem ;)

    2015-04-15 0:05 GMT+02:00 Disqus :

 • Ładny, ale na swoich paznokciach nie jestem w stanie sobie go wyobrazić..
  Hej hej, a jakąś konkretną gąbeczkę polecasz do nakładania topperów? :]

 • ekstra połączenie kolorów