Color Club Sunrise Canyon

Color Club Sunrise Canyon to lakier przypominający China Glaze Electric Pineapple ale jest ciut bardziej zielony (przez to trochę bardziej mi się podoba niż Chinka, którą tez baaardzooo lubię). Nakłada się go trochę lepiej niż ChG, dwie warstwy spokojnie wystarczają. Kiedyś jakoś nie przepadałam za takimi lakierami (dlatego, że mi nie pasowały), ale okazuje się, że są jednymi z najmocniej zużytych w mojej kolekcji ;) Z kolekcji Fiesta czaję się jeszcze na ciemną zieleń, czerwień i róż. A w sumie mogłabym mieć cała, a co mi tam ;p Kupicie sklepie Eurofashion.

♠     ♠     ♠

Color Club Sunrise Canyon is a very similar to China Glaze Electric Pineapple shade, but it’s more green (so why I like it more than China Glaze, which I like veyr much). It has a better application than ChG, two coats is enough. I didn’t like polishes like that some time ago (because they didn’t fit my skintone) but I recently realised that they are one of the most used up polishes in my stash ;)  I want also dark gree, red and pink from Fiesta collection, to be clear I can get all of them lol ;p You can buy it in Eurofashion.

w cieniu / in the shade

Color Club Sunrise Canyon

w słońcu / in the sunlight

Color Club Sunrise Canyon

  • fajny, jest jak takie cukierki witaminowe z dzieciństwa, kinder biovital czy jakoś ;p

  • <3 jest niesamowity!!! takie kolory to ja uwielbiam, mogłabym nosić i nosić! fajnie balansuje między żółcią a zielenią.
    Chinka EPa też lubię <3 oj lubię.

  • uwielbiam takie odcienie!

  • Mam coś podobnego z Maybelline hmm chyba est tylko odrobinę bardziej zielony