China Glaze Watermelon Rind vs. L.A. Girl Rock Star Head Bangin

Zgadnijcie, na których paznokciach jest China Glaze a na których L.A. Girl ;) Na 2 ChG, na 2 L.A. :>

Guess on which nails I have China Glaze and on which L.A. Girl ;) 2 nails ChG, 2 L.A. :>

Palec wskazujący i środkowy = China Glaze Watermelon Rind
Palec serdeczny i mały = L.A. Girl Rock Star Head Bangin

Jedyną różnicą jest fakt iż L.A. Girl jest minimalnie bardziej niebieski, odrobinę mniej kryjący i naprawdę minimalnie mniej intensywny. Prawie doskonały duplikat China Glaze. (z lewej ChG, z prawej L.A. Girl).

Index and middle finger = China Glaze Watermelon Rind
Ring and small finger = L.A. Girl Rock Star Head Bangin
The first difference is that L.A. Girl is a little bit more blue, alittle bit less opaque and China Glaze is a bit more intense. Almost perfect China Glaze dupe.

Wolę pędzelek i zakrętkę z L.A. Girls – jest minimalnie szerszy i krótszy a zakrętka jest bardziej wyprofilowana. L.A. Girl jest tańszy, oba mają pojemność 0.47 oz/14 ml, łatwiej kupić China Glaze. L.A. Girl ma naprawdę ładną i poręczną butelkę :)

I like the L.A. Girl brush, because it is wider and shorter and the cap has better shape (left ChG, right L.A. Girl). L.A. Girl is cheaper, both has 0.47 oz/14 ml, China Glaze is easier to find. L.A. Girl bottle is really pretty and handy :)

 • Kamila

  No to ja powtórzę:
  2 górne paznokcie to LA a dwa dolne to ChG

 • Kasiuchetka

  Mam wrażenie, że są pomalowane parami (nie na przemian). Żadnego z nich nie widziałam na żywo, więc strzelam, że Watermelon jest na serdecznym i małym ;)
  Czekam na prawidłową odpowiedź hehehe

 • Kasiuchetka

  Kamila, ale się zgrałyśmy :D :D :D

 • Kamila

  Sabb pisała na Wizażu, ze są 2 paznokcie koło siebie pomalowane :p

 • Kasiuchetka

  W tych pięciu wątkach na krzyż, które podczytuję, nie było takiej informacji :p

 • josh healy

  hi, hope it’s ok to contact you here. we would love to include your blog on our giveaway search engine: giveaway scout (http://www.giveawayscout.com). have a look and if interested, use our online form to add your blog (http://www.giveawayscout.com/addblog/ ). thanks, josh

 • Kamila

  Hahaha no to na odwrót napisałam :p Po zdjęciach w internecie wydawalo mi się, że to Watermelon jest bardziej niebieskawy :)

 • sabbatha

  powiem szczerze, że oba są tak niejednoznaczne na zdjęciach, że musiałam podciągnąć im kolor. Zobacz mojego swatcha samego watermelona – inne światło i zupełnie inny efekt :D