China Glaze L8R G8R

Holo holo lalallalaa :P I like this holo very much! I have 6 shades from the OMG collection and I also have 2 backups – DV8 and this one :) I don’t know why I like this polish so much. Color is not super intense (it is little bit more green in reality) or super pretty, but I looks so nice on my nails :-) On the pointer and ring fingers I used NfuOh Aqua Base under this polish, other nails were without any base. In my opinion, application was easier without Aqua Base, you can see this on the last photo (in the shadow). Holo effect was the same – with and without special base.
Holo holo lalalal :P Bardzo lubię ten holo! Mam 6 odcieni z kolekcji OMG i mam dwa zapasowe – DV8 i ten kolor :) W sumie nie wiem co w nim widzę :P Kolor nie jest jakiś super intensywny (trochę za mało zielony wyszedł na zdjęciach, no cóż) ani super ładny, ale bardzo podoba mi się jak wygląda na moich paznokciach :-) Na wskazującym i pierścionkowym paznokciu dałam pod spód specjalną bazę do holo NfuOh Aqua Base, na pozostałych bez bazy. Bez bazy nakładało się go lepiej, widać to na zdjęciu w cieniu. Siła holo była taka sama, z bazą i bez.

shadow / w cieniu

I want to show you something, I didn’t know that we have promo ad like that! :) I like it!

Chciałabym wam coś pokazać, nie wiedziałam że mamy taki fajny film promocyjny! :) Lubię to!

 • Jane

  Hi Sabbatha, my nail art entry is on its way! Wait for meeee!

 • Bo taka baza to się głównie przydaje, jak się ma bruzdy paznokciowe (jak ja :]), holo je bardzo uwidacznia. Ja się zaopatrzyłam w Fix Base Gosha i uwielbiam ją już po jednym użyciu :)

 • sabbatha

  @Nola nie no, niby Aqua Base nie jest tylko po to. Zresztą bruzd też jakoś super nie wyrównuje.

 • Cel

  Very pretty! And this ad is really making me want to visit Poland :)

 • Jak dla mnie kolorek bardzo ładny pomimo, że mało intensywny.

 • Bardzo fajne, delikatne holo. Dla mnie holo-laika idealne. :)

 • carissakuo

  i missed this collection and absolutely regret it! great mani! :)

 • I love it! you’re on my blogroll! <3