China Glaze Heat Index

Jak nie lubicie lakierów jelly i przeraża was nakładanie 3-4 warstw, pomińcie od razu tę notkę ;-) Heat Index z kolekcji Sunsational to jeden z najbardziej dających po oczach różowych neonów jakie widziałam, dosłownie świeci w ciemności. Lakier ten ma wykończenie jelly (tak jak pół kolekcji, więc jest to efekt w pełni zamierzony) i co ciekawe, schnie przy tym błyskawicznie. Nawet jak nałożyłam jedną po drugiej 4 warstwy (tyle jest na pierwszych dwóch zdjęciach) wyschły bez wysuszacza w ok. pół godziny, więc kompletnie nie przeszkadza takie krycie. Ja uwielbiam efekt jelly, więc będę go nosić solo, ale zawsze można dać 2 warstwy na warstwę białego. Dla mnie bomba :)

♠     ♠     ♠

If you don’t like jelly polishes and you are scared of puting 3-4 coats of nail polish just skip this post ;-) Heat Index from Sunsational collection is one of the most bright pink neon polishes I ever saw, it literally glowing in the dark. It has a jelly finish (like the half of the collection), but it dries super fast. Even after applying 4 coats one by one (like in the first 2 pictures), they dried in about 30 minutes without any quick drying topcoat so I dont mind it at all. I love jelly effect, so I will wear it solo but you can always put 2 coats over a white polish. For me it’s a real blast! :)

w cieniu / in the shade

China Glaze Heat Index

w słońcu / in the sunlight

China Glaze Heat Index

Podoba mi się jak wygląda z 3 warstwami, niestety aktualnie rozwajają mi się paznokcie, co widać czasami pod lakierem wiec raczej daję 4. Ale jak macie zdrowe paznokcie, 3 wystarczą.

♠     ♠     ♠

I like the effect with 3 coats, unfortunately my nails are peeling at the moment so it’s sometimes visible under the polish so I rather use 4. But if you have healthy nails and like jelly effect, 3 will be enough.

w cieniu / in the shade

China Glaze Heat Index

w słońcu / in the sunlight

China Glaze Heat Index

 • JoanneDevian

  Piękny, letni kolorek, kusisz jak zwykle ;D

 • Jest moc :). Jak zakreślacz <3. Mam jednak wrażenie, że bym sobie z nim nie poradziła. Na zdjęciach wydaje się, że rozkłada się nierówno, przy moich wprawnych dłoniach miałabym chyba paznokcie w ciapki :D.

 • swatchmen

  Chyba róż idealny!
  Ciekawi mnie jak wypada na bieli, bo takiego, intensywnego neona właśnie potrzebuję, ale wykończenie jelly nie za bardzo mi do niego pasuje.

 • słodki :P

 • Lol, it’s the same glowing uv pink of my hair :D

 • Agata ma nosa

  O tak, daje po oczach – bardzo mi się podoba, wykończenie także polubiłam.

 • Lollipop

  Ja na swoim blogu pokazałam jak pięknie wygląda pedicure z lakierem China glaze(: