Znajdź idealną torebkę / Find the perfect bag

Torebki. Dodatek przeze mnie jednocześnie kochany i znienawidzony ;) Co jakiś czas pojawia się problem pt. „ukochana torebka już nie wygląda, trzeba znaleźć nową, tylko gdzie?”. Niestety w sklepach stacjonarnych królują shopper bagi i eleganckie torebki, więc znalezienie czarnej i dużej torby na co dzień, dla osoby wybitnie nieeleganckiej jak ja, to spory problem. Ale od czego jest internet i sklepy z dalekiej Azji ;) Przeglądając sklep Dresslink.com wpadło mi kilka rzeczy w oko i dzisiaj pokażę wam taką małą wishlistę:) Jak klikniecie na obrazek, to przeniesie was od razu do sklepu na dany produkt.

♠     ♠     ♠

Bags. I love and hate bags at the same time ;) From time to time I have a problem – my favourite bag started to look bad and I need a new one, but where I can find it? Most bags in shops near me are shoppers or elegant. Unfortunately I don’t like shoppers and my style is absolutely not elegant, so I always have a problem ;) But hey, there are online shops from Asia right?:D Some bags from Dresslink.com caught my eye, so here is my tiny wishlist :) When you click on the picture, the product page in shop will open.

Zainteresowało mnie sporo torebek, ale aktualnie szukam czarnej, codziennej torebki, bez zbędnych dodatków ale na pewno nie typu shopper. Szczególnie spodobała mi się ta pierwsza, jest duża, w luźnym stylu, całkowicie pasująca do mojego stylu ubierania się.

♠     ♠     ♠

I was interested in many bags, but I especially liked this one. I’m looking for a casual bag for every day looks, without any fancy things and not in shopper type. I liked this one because it’s quite big and it will totally fit my clothes.

  Dressling torebka bagDressling torebka bag

Rozważam też tę torbę, bo to model który zawsze się u mnie sprawdzał. Może jest mniej oryginalny niż pierwsza, ale bardzo lubię tego typu torebki. Oczywiście żadne zaskoczenie, że chcę wersję czarną ;)

♠     ♠     ♠

I was thinking also about this bag, because bag like that always worked fine for me. Maybe it’s not very original, but I like it. And I obviously want the black one, no surprise here ;)

Dressling torebka bag

Dressling torebka bag

A jak torebka, to trzeba ją czymś wypełnić. Mój portfel nadaje się do wymiany, a ostatnio zamawiałam koleżance super portfel i chyba chcę taki sam :D Widziałam go na żywo i jest naprawdę super jakości, ma odpowiednio dużo przegródek i jest po prostu piękny :D No i chcę czarny, tak tak ;)

♠     ♠     ♠

And you need to put something in this bag, like wallet ;) My old wallet is a bit broken so I need a new one. I saw this one in real life (I ordered to my friend) and it’s awesome. It has really nice quality and looks great, so I really want the black one :>

dresslink clutch portfel

Duże torby mają to do siebie, że nieraz mają tylko jedną komorę, więc przydałby się do nich organizer. Jest to rzecz, którą koniecznie muszę sobie sprawić, bo w torbach robi mi się czasami taki chaos, że jedynym sposobem na znalezienie czegoś jest wyciągnięcie wszystkiego (na szczęście nie ma tego za dużo, ale mimo wszystko). Poza tym z takim organizerem nie musimy przepakowywać torebki i układać wszystkiego od nowa, wystarczy przełożyć sam organizer. Świetna sprawa :)

♠     ♠     ♠

Big bags often have only one big space, so it’s good to have a bag organiser. It’s super useful, because there is smaller mess in bag and when you want to change bag, you don’t need to organise all things again, you just move the organiser from one to another. Great thing :)

dresslink bag organiser

I ostatnia rzecz, która mi szczególnie wpadła w oko to torba trochę na zakupy, trochę na plażę, luźna i wesoła :D Ja takie torby używam na zakupy, po co nosić zakupy w brzydkiej plastikowej torbie, jak można w ładnej i wielorazowej ;)

♠     ♠     ♠

And the last thing that caught my eye – a bag that I want to use when I go to grocery, beach or shoping. If you can use a pretty and fancy bag, why you should use the ugly and plastic one right? ;)

SV020366-12

Lubicie takie sklepy z niedrogimi dodatkami i ubraniami? Zamawiacie z nich? Jestem ciekawa czy coś z mojej listy też wpadło wam w oko :)

♠     ♠     ♠

You like shops like that? You order things from them? Maybe something from my wishlist caught your eye? I would love to know!

 • Smaltoitaliano

  I vote the first one, but without the tassel, please :D
  (and the last one, for grocery, yes :> )
  Anyway, me too I bought a new bag some days ago: http://www.newfeel.co.uk/vewai-backpack-30l-black-id_8119302

  :D

 • fanglefashion

  Ja też zawsze w torebkach jestem nastawiona na czerń hehe :D więc moje wybory byłyby podobne :)

 • Rachela

  obie czarne torebki są śliczne! portfel uwielbiam, takze ten ;D a taki przegródkownik mam i nosze w swoich workach od dawna, baaardzo ułatwia życie ❤

 • Ferrou

  Wszystkie mi się podobają. Także wybieram czarne torebki bo pasują do wszystkiego. A taki organizer mi by się przydał. W torbie mam masę rzeczy i odnaleźć się tam wcale nie jest łatwe. :)

  • ja czasami biorę w innych kolorach ale czarny to czarny :D

 • Lakieromania Syli

  Ta torebka na drugim zdjeciu jest swietna.

 • Monika Sas

  Najbliższa okazja na zakup nowej torebki już w najbliższy weekend zniżek z Joy, Cosmo i Hot Moda :)