Wielki finał ;) / The Grand Finale ;)

No to na dzisiaj wiadomka – mani na finał w siatkę :D Zapomniałam już, jak bardzo misterne i precyzyjne są wzorki z Konad, w porównaniu do nich Bundle Monster to jakieś toporne grawery :D Nie wiem jak inne płytki, ale moje konadowskie (a mam ich sporo, bo kiedyś gdy ziemia była płynną lawą były tylko Konad ;) są tak delikatne i cieniutkie, że och ach :D Baza to China Glaze Hey Sailor!, czyli moja niezawodna czerwień pod wzorki (jedna warstwa), płytka Konad m71 i biały lakier Konad. Na to oczywiście top Konad, dla mnie jedyny słuszny do wzorków ;)

♠     ♠     ♠

Today Polish voleyball team plays in the grand final of the World Championship against Brasil, so of course I need to show you my manicure in our national colors! Polish flag has 2 colors – red and white, so it was obvious that I need to use them today ;D I forgot how precise are Konad patterns, Bundle Monster are like coarse engravers comparing to them. I used here China Glaze Hey Sailor! – it’s my favourite red base for stamping. For the pattern I picked Konad m71 plate and white stamping polish also from Konad. I applied Konad topcoat over it, it’s the only topcoat that doesn’t smudge the pattern (and I checked many :D), it’s my totalyl must have.

 

China Glaze Hey Sailor + Konad m71 plate

 

 • Genialnie to wygląda:)
  Contagiada ostatnio opublikował…Fioletowe stemple na fioletowym lakierzeMy Profile

 • Piontkowa

  Mnie tam siatka nie rusza, ale mani czadowe!

 • Kojarzy mi się z regionalnymi haftami :)
  Maleńka bloguje ostatnio opublikował…Nail Polish Confidential TagMy Profile

  • Tak, zgadzam się – takie jakby koroneczki z Koniakowa! Piękne. Patriotycznie kolory :) A chłopaki koszą właśnie w 3 secie!
   MatMaja ostatnio opublikował…Voleyball finalsMy Profile

 • Śliczne! <3
  Nailinspirelove ostatnio opublikował…Piaskowy gradient w zielono- czarnych odcieniachMy Profile

 • Oj tam toporne ;)
  Niestety z Konadami nie miałam jeszcze przyjemności, dla mnie pierwszą miłością były BM właśnie i chyba zawsze będę miała przez to do nich sentyment. No ale fakt, że obecnie w moich zbiorach jest wiele ciekawszych, bardziej misternych wzorów.. Tym niemniej BM nadal lubię i nie pozbyłabym się ich na pewno ;)

  Ps. Mani fajne no i idealne na tę okazję.. Takie subtelne i kobiece nawiązanie do barw narodowych :)
  Yasinisi ostatnio opublikował…Bundle Monster Sun Kissed Collection 2014 – REVIEW / RECENZJAMy Profile

  • To nie byl zarzut bo w porownaniu do bundle konadowe wzory sa dosc nudne – koroneczki super ale wsrod plytek tylu co maja malo jest ciekawych. A powiedz mi jakie plytki jeszcze maja takie drobniutkie wzory? Bo ja mam konady i bundle tylko plus jakis syf z ebay jeden :D

 • Nie mam płytek BM, ale przyznaję, że te Konadowe są tak fajnie delikatne i szczegółowe! I warto zainwestować w oryginalne, bo te no-name z serii m, choćby z BPS, to jakaś porażka, tak bardzo wzory są topornie uproszczone.
  Cieniu ostatnio opublikował…31 zdobień paznokci w miesiąc – część 1, koloryMy Profile

 • Super misterne są wzorki z MoYou :D Ale nie zauważyłam, żeby BM było toporne ;D Ah ale się cieszę z tego zwycięstwa Polaków! :))
  Kropka ostatnio opublikował…Koronkowa miłośćMy Profile

  • toporne w sensie są grubsze i masywniejsze, nie trafiłam w BM na takie typowo cieniutkie, nawet koronka jest grubsza :D

 • o mamo, faktycznie takie delikatne :) i jak cudnie dokładnie odbite!
  Redhead Nails ostatnio opublikował…Spotkanie blogerów #autumneditionMy Profile

 • A.

  Tak, Konadowskie wzorki są bardzo precyzyjne. Ostatnio dorwałam dobre podróbki Konada – jak się okazało :P
  A. ostatnio opublikował…Colour Alike, Nail Colour nr 535: późna jesień ;)My Profile