terapia lakierowa / nail polish therapy

Ostatnio  wzorkowanie działa na mnie terapeutycznie i uspokajająco. Czeka mnie ciężki miesiąc, ostatnie też były nie za fajne i w sumie dopiero lekko odżywam ostatnio i wróciła mi jakaś chęć do robienia czegokolwiek (nawet wykupiłam karnet na fitness, hohoho). No ale to w sumie nie na temat ;) Bazą tu jest Golden Rose Color Expert #40, na który nałożyłam mega staroć Lovely Color Mania #120. Wzorek zrobiłam przy pomocy jeszcze starszego Sally Hansen Aquamarine Chrome i płytki Bundle Monster CM-412. I to by było na tyle ;) Zdjęcie pod lampą, ale na słońce jutro nie liczę, także mówi się trudno ;)

♠     ♠     ♠

Stamping is like a therapy for me lately. Next month will be hard for me, last few months was exhausting and not very good. But I’m getting my life back on track lately, I even bought a gym membership card, hohoho. But I guess it’s not the post topic ;) So the base here is Golden Rose Color Expert #40, next I applied very old Lovely Color Mania #120 over it. For the stamping I used even more old Sally Hansen Aquamarine Chrome and Bundle Monster BM-412 plate. And that’s all folks ;) I’m almost sure, that tommorow I won’t see the sunlight so I took a photo unger lamp, oh well ;)

Golden Rose Color Expert 40 + Lovely Color Mania 120 + Bundle Monster BM-412

 

 • Woow! Wygląda to imponująco!
  Odwiedź i mnie czasem :))

 • Ha, powodzenia na fitnessie! :D Bardzo ładne zdobienie, podoba mi się :)
  Kropka ostatnio opublikował…Koronkowa miłośćMy Profile

 • A jeszcze dwa dni temu zastanawiałam się, czy kupić BM 412 – zdecydowałam się wreszcie na inne numerki. Teraz nie wiem, czy dobrze zrobiłam rezygnując z niej, bo efekt naprawdę godny uwagi – no i te kolory!
  ty tez mozesz ostatnio opublikował…Ostatnie 3 dni rozdania!My Profile

 • Miłego fitnessowania, nie marnuj karnetu! Ta SH bardzo fajna, stempluj więcej, podoba się, omnomnom. Nie wiem czemu nie mam jakoś chromów i metalików w mojej kolekcji, trzeba będzie coś z tym zrobić.

 • Róża

  Piękne połączenie kolorów. Gdzie kupujesz swoje lakiery? i płytki?
  Róża ostatnio opublikował…Jakie staniki lubicie zakładać na tę noc?My Profile

  • a różnie, w internecie i stacjonarnie ;)

 • A.

  Fajnie wyszło, a ten lakier Hansen ładny i dobrze kryje.
  A. ostatnio opublikował…Essence, Colour&Go, 170 Beijos De Brazil: awokado :)My Profile

 • No, no, no cieszy mnie bardzo Twój dryg do wzorków ostatnio :) Świetnie się te kolorki prezentują, bardzo nietuzinkowo wyszło!
  MgielkaM ostatnio opublikował…Ostatnie podrygi lata?My Profile