SLIM EXTREME 3D SUPERSKONCENTROWANE SERUM MODELUJĄCE POŚLADKI

Polish only, sorry :*

SUPERSKONCENTROWANE SERUM MODELUJĄCE POŚLADKI

TOTAL PUH-UP EFFECT

MAKSYMALNIE UNOSI POŚLADKI
PERFEKCYJNIE MODELUJE
UJĘDRNIA I WYPEŁNIA

Volufiline™, Full-shape™, kwas hialuronowy, kofeina, algi laminaria

DO KAŻDEGO TYPU SKÓRY, RÓWNIEŻ WRAŻLIWEJ

INTENSYWNIE MODELUJĄCA KURACJA
WYDOBYWAJĄCA PIĘKNO KOBIECYCH KSZTAŁTÓW!
Pośladki odzyskują krągły i ponętny kształt.

Rewolucyjna formuła oparta na unikatowym kompleksie Full-shape™ i Volufiline™, sprawia, że serum błyskawicznie wypełnia, rzeźbi i unosi pośladki. Już po pierwszym zastosowaniu tworzy mikrosiateczkę liftingującą, zapewniając szybki efekt krągłych i jędrnych pośladków. Serum sprawia, że pośladki stają się pełne, perfekcyjnie wymodelowane i maksymalnie uniesione. Zapobiega wiotczeniu skóry oraz chroni przed powstawaniem rozstępów.

WYSELEKCJONOWANE SKŁADNIKI:
• Volufiline™ – naturalny ekstrakt z azjatyckiej rośliny Gardenia asiatica, stosowanej od wieków w medycynie naturalnej. Stymuluje rozwój lipidów w komórkach tłuszczowych (adipocytach), reguluje proces ich maga-zynowania. Sprawia, że pośladki stają się pełniejsze i bardziej krągłe.
• Full-shape™ – kompleks na bazie Kigelia africana zwiększający elastyczność włókien tkanki łącznej. Modeluje linię pośladków i daje natychmiastowy efekt push-up.
• Kwas hialuronowy – działa jak „molekularna gąbka”, maksymalnie nawilżając skórę. Jego łańcuchowa struktura, przeplatając przestrzenie między włóknami kolagenu, wzmacnia i nadaje pośladkom młodzieńczą sprężystość.
• Kofeina – pobudza mikrokrążenie, przyspiesza metabolizm komórkowy w skórze, jednocześnie zwiększając jej jędrność i elastyczność.
• Algi laminaria – zawierają liczne witaminy, sole mineralne, antyoksydanty i aminokwasy, wzmacniają strukturę szkieletu skóry, poprawiają przemianę materii w skórze, detoksykują i oczyszczają.

POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆ*
Maksymalnie uniesione pośladki – 70%
Poprawa jędrności i elastyczności – 100%
Perfekcyjnie wymodelowany kształt – 70%

*badania in vivo przeprowadzone na docelowej grupie kobiet
pod kontrolą lekarza dermatologa

MOJA OPINIA

Serum może nie jest najsilnejszym kosmetykiem antycellulitowym jaki używałam, ale ogólnie działa. Ujędrnia skórę, napina (stąd możliwy efekt uniesienia ;-) Kosmetyk wygłada dodatkowo skórę i dość mocno ją nawilża. Zapach jest przyjemny, nie jest drażniący, kosmetyk nie uczula. Działanie jest widoczne, aczkolwiek nie jest spektakularne (bez ćwiczeń i odpowiedniej diety żaden kosmetyk tego typu nie zdziała cudów). Na pewno warto go włączyć do codziennych rytuałów pielęgnacyjnych :)

this product was sent to me for review / produkt ten został mi wysłany do recenzji