Savina Sea Shells

Weird polish. French frost duochrome (pink/white/very light yellow-white/sometimes even light green), not the best one solo. I have 3 coats on my nails. Not very bad but also not good.You can buy it on Eurofashion.

Dziwny lakier. Frenchowy frost z duochromowym efektem (różowo/biało/jasnożółto-białym/czasami jasnozielonym). Nienajlepszy w samotności. Na paznokciach mam 3 warstwy. Nie jest tragiczny, ale fajny też nie jest. Do kupienia jak wszystkie moje Saviny na Eurofashion.


But as a base for glitters… It is great. I was wearing it with ChG Party Hearty on top and I was still staring at my nails ^^ Just imagine that – duochrome + sparkling from the glitter. On the photo I have those glitters (1 coat of each one, from left):

Ale jako baza pod brokaty… Jest świetny. Nosiłam go na paznokciach z ChG Party Hearty na wierzchu i ciągle wgapiałam się w paznokcie ^^Wystarczy sobie to wyobrazić – duochrom + błyszczący brokat. Na zdjęciu mam następujące brokaty (1 warstwa każdego, od lewej):

1. OPI Absolutely Alice
2. OPI Sparkle-icious
3. China Glaze Party Hearty
4. Color Club Object Of Envy

It is a prove, that even a bad nail polish can be great for something else! :-)

I to jest dowód, że nawet zły lakier może być świetny do czegoś innego! :-)

 • I love the combination with sparkle-licious!

 • migdall

  Rzeczywiście brokaty go spoooro ratują (ja też się ostatino wkopałam w taki białawo srebrny frost adosa i też go pewnie będę gliterować :P)

 • sabbatha

  ABC nails – nice, right? :>

  migdall – no właśnie ładnie połyskuje i zmienia kolor pod nimi, świetny taki zimowy jest :-)

  kammm – w sumie z każdym fajny :-) ja chyba najbardziej lubię z party :-)

 • kammm

  Z Alicja super wyglada =)

 • Paulina

  dzięki Sabbatha!!!
  to nie moja aukcja.