Savina Sapphire

   Savina Sapphire to kolejny idealny foil z tej firmy. Nie wiem czy pamiętacie ale pokazywałam wam kiedyś zielony Savina Electric Green, ten jest tak samo fantastyczny. Nasycony, wibrujący, kryjący po jednej warstwie, błyskawicznie wysychający, idealny do stemplowania. Same zalety! Jedyna wada to dość trudne zmywanie (bo lubi zostawić niebieskie ślady na palcach) ale to wina bardzo mocnego napigmentowania, na pewno przyda się pod niego baza (ale prawdziwa lakieromaniaczka bazę daje pod każdy lakier!). Nie dość, że idealny to kosztuje tylko 9.90 :P

Lakiery Savina kupicie w sklepie Eurofashion. Uwaga, zmieniły się pewne zasady dotyczące darmowego weekendu. Darmowa wysyłka obowiązuje przy zakupach od 50 zł (i tak się dziwiłam, że kiedyś obowiązywała od raptem 20 zł), za to są dwa darmowe weekendy w miesiącu, w tym roku zostają:

2-3 i 16-17 listopada

7-8 i 21-22 grudnia

Na pocieszenie powiem, że Eurofashion obniżyło standardowe koszty przesyłek do 7 i 12 zł (przesyłka kurierska płatna przelewem lub pobraniowa).

♠     ♠     ♠

Savina Sapphire is another perfect foil from this brand. I don’t know if you remember that I showed you green Savina Electric Green, this one is equally awesome. It’s saturated, vibrant, covers nails after one coat, dries super fast, perfect for stamping. I can think of advantages only! The only disadvantage is that it’s  quite hard to remove, because it likes to stain skin blue – it’s because the pigmentation is very high. I think it’s good to apply a nail polish base under it (but true polishaholic use base under every shade!). You can order it from Eurofashion.

w cieniu / in the shade

Savina Sapphire

Savina Sapphire

w słońcu / in the sunlight

Savina Sapphire

Savina Sapphire

 • Cudny! :) Dobra wiadomość z tymi zmianami u Eurofashion :p

  • w szczególności obniżenie kosztów przesyłek (czasami potrzeba coś na już :P), co prawda podniesiono limit ale 20 zł to była naprawdę śmieszna kwota i się zupełnie nie dziwię :P

 • karminowe.usta

  Takiego lakieru brakuje w mojej kolekcji. Magic od Miyo, jest zdecydowanie ciemniejszy:) Poza tym różnią się wykończeniem.

 • A bomb of BLUE!
  My green Savina wants it as a brother :P :P

 • Ładny jest, chyba kiedyś wezmę je…A ta zmiana nie jest taka tragiczna, można rzadziej a więcej itp, i tak nie jest to zawrotna kwota.

 • Taki bardziej oczodajny ;) Fajny, ale zielony fajniejszy ;p