Savina Electric Green

Bardzo lubię, jak lakier wygląda lepiej na paznokciach niż w butelce ;) Wyglądał mi na ciemniejszą trochę wersję chłodnej foliowej zieleni Color Club Perfect Mol-ten, ale na paznokciach jest o wiele ciemniejszy i bardziej nasycony. Najlepiej wygląda w sztucznym świetle, ale w cieniu też jest ekstra. Zdjęcia robiłam parę dni temu, gdy pogoda (tak jak dzisiaj zresztą) była koszmarna i jak widać, jest rewelacyjny! Większość lakierów foil jest jasna i ma mnóstwo srebrnych drobinek ale nie ten. Bardzo dobrze się sprawdza też przy stemplowaniu, bo jest bardzo kryjący (w sumie można użyć nawet tylko jednej warstwy i całkowicie pokryje paznokcie). Zdecydowanie umieszczam go na liście moich ulubionych zieleni, bo jest po prostu świetny. Lakiery Savina kupicie w sklepie Eurofashion.

♠     ♠     ♠

I really like when I get a nail polish and it looks better on the nails than in the bottle ;) It looked like a tad darker version of cool green foil  Color Club Perfect Mol-ten, but on the nails it’s much darker and more saturated. It looks best in artificial light, but in the shade it also looks great. I took pics few days ago when the weather was just horrible and look how amazing shade it is! Many foils are light and with a lot of silver, but not this one. It’s also very useful for stamping, because it’s very opaque (you can even use only one coat to get the full coverage). I definetely put it on my favourite greens list, because it’s just awesome. You can order it in Eurofashion.

  savina-electric-green

savina-electric-green-2

Zrobiłam poglądowo zdjęcie pod lampą, to trochę bardziej zobaczycie nasycenie koloru. W ciepłym świetle żarówki jest jeszcze lepszy, bo wtedy zyskuje ciepłe tony. No pełen zachwyt ;)

♠     ♠     ♠

I took a photo under a natural light lamp, you can see the saturarion of the color better. In the warm bulb lighting it looks even better than here, because it gains more warm tones.  Just awesome ;)

zdjęcie pod lampą / photo under lamp

savina-electric-green-art

Nieźle się nim stempluje, nie przykładałam się tu zbytnio ale tak stwierdziłam, że wam pokażę jak wygląda wzorek zrobiony Saviną.

♠     ♠     ♠

It’s quite good for stamping, I wasn’t very precise here but I wanted to show you how the Savina pattern looks.

savina-electric-green

this product was sent to me for review / produkt ten został mi wysłany do recenzji
 • zwykle nie lubię, gdy po aplikacji drobinki, które są widoczne w butelce, nikną, ale w tym wypadku to plus.
  bardzo mi się podoba.

 • Zu

  jest piękny. szczególnie przypadł mi do gustu w naturalnym świetle :) jak dotąd nie mam żadnego lakieru saviny, ale chyba najwyższa pora to zmienić

 • Where I can buy this? :D

 • Kolor jest cudny! a a wersja z motylkami powala na kolana :)

 • mniamuśny :D

 • Alice

  Przepiękny kolorek. Zapraszam na moje rozdanie :)

  • Alice

   na blogu zwierzenia-kosmetykomaniaczki.blogspot.com

 • omnomnom chrum chrum, kup waleniowi :P
  Whale’s Nails ostatnio opublikował…719 Forest, IsaDoraMy Profile

  • słyszałam, że Waleń robi karierę to teraz Walenia kolej :P
   sabbatha ostatnio opublikował…Savina MajesticMy Profile

 • Cudny kolor! Uwielbiam takie zielenie… Strasznie ciężko znaleźć fajny zielony odcień, a ten wydaje się piękny! Pozdrawiam i zapraszam do mnie!

 • A.