Revlon Heavenly

Revlon Heavenly to top z opalizująca folią pociętą w kwadraty i hexy. Drobin jest bardzo wiele i chyba trochę za dużo nałożyłam na bazę (Pupa #519). Wydaje mi się, że jakby się uprzeć to dałoby radę go nosić nawet solo, ale trzeba by mieć nieprzebarwione paznokcie (albo użyć pod spód bazy wybielającej). Bardzo lubię takie topy, bo zmywa się je dość łatwo (nie tak jak brokaty) a efekt jest przyjemny. Dobrze wyglądają na jasnych opalizujących lakierach i oczywiście na czarnym czy granacie. W sumie każda kombinacja jest ok ;) Upatrzyłam sobie jeszcze jeden w Rossmanie, czerwono-biały, chyba się nazywa Revlon Red Graffiti Top Coat, muszę go mieć :D

♠     ♠     ♠

Revlon Heavenly is a very nice topper with an opalescent glitter, cut in hexagonal and rectangular shapes. It has a lot of particles and I think I applied too much of it over this base (Pupa #519). It could be possible to wear it solo, but only over nails without stains (you can also use a whitening base under it). I really like polishes like that, they are quite easy to remove (not like glitters) and they give a very nice effect. They looks nice over light and dark shades, every combination should be fine ;) I need to get Revlon Red Graffiti Top Coat, it should be also nice.

Revlon Heavenly on Pupa 519

Revlon Heavenly on Pupa 519

 

 • Fajny, bo z kwadratowym brokatem:D
  kleopatre ostatnio opublikował…beGLOSSY SUMMERTIME lipiec 2014My Profile

  • a jak wiadomo wszystko co ma kwadratowy brokat jest lepsze! :P
   sabbatha ostatnio opublikował…Revlon Heavenly My Profile

 • A wiesz, że właśnie mam go na paznokciach w duecie z OPI Ski Teal We Drop? :)
  Fajnie się prezentuje.. Pocieszyłaś mnie z tym, że przyzwoicie się zmywa, bo brokaty i wszelkie tego typu topy to dla mnie koszmar pod tym względem..

  Ps. To chyba pierwszy lakier którego fotki bardziej podobają mi się w cieniu aniżeli w słońcu.. Tego jeszcze u mnie nie było ;)
  Yasinisi ostatnio opublikował…Vipera Floe #408My Profile

  • ja nawet w słońc nie robiłam bo i tak niewiele by było widać :>
   sabbatha ostatnio opublikował…Revlon Heavenly My Profile

 • na bogato! fajnie się mieni :)
  Redhead Nails ostatnio opublikował…ArbuzowoMy Profile

 • super, chcę go:P
  Contagiada ostatnio opublikował…Life #29My Profile

 • Dzisiaj na bogato ;)
  hatsu-hinoiri ostatnio opublikował…Paese 325My Profile