Pupa Lasting Color Gel 058 Virtual Dream

Pupa Lasting Color Gel 058 Virtual Dream to lakier z najnowszej kolekcji firmy Pupa, nie jest to limitka tylko osobna seria lakierów. Kolory mam trzy, dzisiaj pierwszy – cudowna, ciemna, leśna zieleń. Zachwycona jestem jeżeli chodzi o ich krycie – wszystkie które mam to jednowarstwowce. Maluje się nimi po prostu genialnie (a nie jestem skora do używania tego wyrazu), na zdjęciach oczywiście jak zwykle dwie warstwy ale po jednej wygląda tak samo. Krycie po prostu perfekcyjne, tak samo czas schnięcia – wysychają błyskawicznie. Trwałość naprawdę dobra, kilka dni spokojnie wytrzyma bez odprysków. Do tego nie trzeba nakładać na nie topa, bo mają bardzo ładny połysk (aczkolwiek topcoat Pupa z tej serii jest świetny i jeszcze bardziej przedłuża trwałość manicure). Jestem zaskoczona tą serią, bo lakiery Pupa nie grzeszyły nigdy u mnie trwałością a te sprawują się bez zarzutu. A do tego ten kolor, idealny, nie jest czarny tylko zdecydowanie zielony a jednocześnie ciemny i mroczny. Polecam :)

Lakieyr Pupa (jak i inne kosmetyki tej marki) kupicie w sklepie Perfumeria internetowa Wiki .

♠     ♠     ♠

Pupa Lasting Color Gel 058 Virtual Dream is one of the new shades from Pupa. Lasting Color Gel polishes are not from limited edition, just the new regular series. I’m amazed with their coverage – I have 3 colors and all of them are one coaters. Painting with them was just amazing, of course I used 2 coats for the pics like always but it looks the same with only one. Coverage is just perfect, so the drying time is – they dries in seconds. Lasting time is really good, they will last at least few days withous chips. And you don’t need to use any topcoat, because they have a nice shine without it (Pupa topcoat from this series is really great!). I’m really surprised with this series, because Pupa polishes never lasted that long on my nails.  And this color – it’s just perfect, dark forest green, very spooky but not almost black, I love it.

w słońcu / in the sunlight

Pupa Lasting Color Gel 058 Virtual Dream

 

w cieniu / in the shade

Pupa Lasting Color Gel 058 Virtual Dream

 

 • Przepiękny odcień, szukam czegoś właśnie w tym stylu, jakoś dobrze mi pasuje do wigilijnej kolacji :P (napisała w sierpniu ;))) )

  • hehe o to to, mam zdjęcie tego lakieru z czerwonym brokatem, wrzucę w następnej notce :D

   • zieleń i czerwony, chyba już czekam niecierpliwie na święta ;))

 • JoanneDevian

  Prześliczny kolor, też od razu skojarzył mi się ze świętami ;) Jeśli uda mi się go zdobyć do tego czasu, to już wiem, co będę miała na paznokciach w Wigilię ;D

  • zalinkowałam do sklepu, gdzie jest taniej niż w Douglasie :)

 • oddaj ;p

 • piękna i ten błysk :)

 • w cieniu wygląda świetnie :)

 • meg

  Cały efekt recenzji psują dla mnie dorobione „błyski” na zdjęciu Twojej ręki w słońcu :( Błagam, nie rób tego więcej, bo piszesz rzetelne recenzje, a Twoje zdjęcia są idealne same w sobie.

  • Wielokrotnie pisałam, że mój aparat jest w stanie w słońcu złapać błyski – nie dokładam w PS sobie tego efektu bo po co. Nie będę się ciągle tłumaczyć, że nie jestem wielbłądem – nie dokładam sobie żadnych gadżetów w programie graficznym, lakier o wysokim połysku + słońce + super makro (zdjęcia robię w odległości paru cm) = taki efekt. To, że ktoś uważa że to dorobione to trudno. Ja wiem jak jest i to mi wystarcza.

 • Świetny jest ten kolor :)

 • Love the sky reflects :3
  Colour is really nice :>