Precision The Next „It” Girl

Precision The Next „It” Girl to chyba pierwszy lakier Precision z którego nie jestem do końca zadowolona. Bardzo mi odpowiada ten typ żółtego, jak żółtko prawdziwego wiejskiego jajka. Niestety lakier średnio kryje – na zdjęciach 3 warstwy i nadal widać końcówki, na małym paznokciu nałożyłam ciut grubiej to krycie jest już pełne. Do tego naprawdę średnio wysycha, co przy 3 grubszych warstwach (bo tyle by trzeba było nałożyć) trwa to zdecydowanie za długo, jak nie używacie wysuszaczy to możecie się mocno podirytować. Na obronę powiem, że odcień jest świetny i jak praktycznie każdy lakier Precision ma świetny połysk bez topa. Powiem tak, używać będę bo jest ładny ale raczej w dni chłodne i z Poshe pod ręką. Pozostałe kilkanaście lakierów od tej marki które mam w kolekcji zdecydowanie lepiej kryje i wysycha, więc zdania o marce na pewno nie zmieniam (bo uważam, że jest świetna).

Kupicie sklepie Eurofashion. W każdy ostatni weekend miesiąca po wpisaniu słowa WEEKEND (w pole kodu lub jak nie działa to komentarza) przesyłka jest gratis dla zamówień powyżej 20 zł :)

♠     ♠     ♠

Precision The Next „It” Girl is the  first shade from this brand that disappointed me a little. I really like its color, like the real country egg yolk. Unfortunatelly it’s coverage isn’t the best – I used 3 coats here and nail tips were still visible, I applied thicker coats on little finger nail and it covered it in 100%. Drying time isn’t the best too, considering the fact that you need to apply thick coats. If you don’t use quick drying topcoats it could be annoying. In defence, the colors is very nice and like almost all Precision polishes it has a very nice shine without any topcoat. I’ll use it but only during cool days with Poshe near me ;) I have over a dozen of polishes from Precision and all of them dries quick and has much better coverage, so I don’t change my opinion about this brand (because it’s great).

You can buy it in Eurofashion.

w cienu / in the shade

Precision The Next "It" Girl

w słońcu / in the sunlight

Precision The Next "It" Girl

 

  • kolor ciekawy, chociaż pewnie dodałabym do niego jakiś czarny, drobinkowy top… takie zobaczenie :D no i ta ilość warstw średnio mnie zachęca.

    • o to jest myśl, dam na niego sobie może jolly biało-czarny :3

  • a ja z żółtymi nie moge… mam wrazenie ze eygladam jak nalogowa palaczka…:(

  • Heheh rzeczywiście jajkowy. Z jakimś ciemnym topperem fajnie by wyglądał.

  • Jajecznicę bym zjadła ;p