Precision Rebel Red In You

Myślałam, że Rebel Red In You będzie duplikatem China Glaze Lubu Heels, ale nie jest (na dole znajdziecie porównanie tych dwóch lakierów). Jestem maniaczką takich odcieni (co to w ogóle za głupi wyraz, ale nie umiem dzisiaj znaleźć lepszego;), czarne wampy z z brokatem zawsze są świetne ;-) Wiec ten też mnie nie zawiódł ;-) Do zdjęć nałożyłam dwie normalnej grubości warstwy (bez topa, jak zwykle przy robieniu zdjęć na bloga), wyschły szybko. Mi podoba się bardziej niż China Glaze Lubu Heels (a wiecie, że jestem fanką lakierów China Glaze, więc to stwierdzenie coś znaczy :P), bo jest bardziej błyszczący i ma więcej drobinek. Kupicie go w Eurofashion.

♠     ♠     ♠

I thought that Rebel Red In You would be a dupe of China Glaze Lubu Heels, but it’s not (check the comparison in the bottom of the post). I’m a total sucker for the shades like that, vampy blacks with glitter are always great ;-) So this one also wasn’t a disappoitment for me ;-) I used 2 regular coats here (of course no topcoat, like always), that dried fast. I like it more than China Glaze Lubu Heels (and you know that I’m a China Glaze fan so it means something :P), because it’s more sparkly and has more glitter. You can buy it in Eurofashion

w cieniu / in the shade

w słońcu / in the sunlight

I porównanie Precision z China Glaze Lubu Heels. Dla mnie Lubu Heels nie jest tak ładny jak Precision, bo ma mniej brokatu w sobie. Wydaje się przez to też bardziej czarny. Do porównania dałam też top na lakiery.

♠     ♠     ♠

And here is a coparison between Precision and China Glaze Lubu Heels. Lubu Heels for me is less pretty, becuase it’s not that packed with glitter like Precision is. Precision looks more black because of that. I added also a topcoat for the comparison.

w cieniu / in the shade

Precision / China Glaze / Precision / China Glaze

 

w słońcu / in the sunlight

Precision / China Glaze / Precision / China Glaze

this product was sent to me for review / produkt ten został mi wysłany do recenzji

 

 • Pani Skeffington

  Tak pacze i pacze i żaden mi się nie podoba. Wiem, Inkwizycja, stos, te sprawy. Ale ja brokatowo jestem do dupy. Wolę typ Elle’s Spell.

  • o ja lubię, ale to jeden z moich ukochanych rodzajów lakierów – prawie czarny z dodatkiem drobinek :> mogę takich na pęczki mieć.

   • Ja tak samo jak Spooky. Czarna baza plus glitter, dla mnie bomba. W sumie mało takich lakierów się pojawia, a tyle możliwości jest niewykorzystanych (w sensie odcieni brokatu w czarnej bazie :P)

 • bardzo oryginalny, ale…no jakoś mnie nie powalił!
  ale masz rację, że w tym starciu Chinka przegrywa.

 • a twist in my story

  a mi się bardziej chinka podoba, jest jakaś taka… bardziej czarna :P

  • a twist in my story

   ps mam pytanie odnośnie firm :D jak się czyta ORLY i CHINA GLAZE? :D bo nie wiem czy wypowiadam te nazwy prawidłowo haha, no i oczywiście KTO PYTA, NIE BŁĄDZI :>

   • Orli (z takim pociągłym y) i Czajna Glejz :P Poszukaj na yt jak czyta TheOleskaaa :>

 • karminowe.usta

  Połączenie czerni z czerwienią nigdy nie wyjdzie z mody:) Paznokcie od razu przykuwają uwagę:)

 • marrtka

  kcem :(

 • Magdalena

  Hej. A znasz może lakier który będzie miał jesczce mniejsze czerwone drobinki? Nie brokat a szimmer?