Orly Sunglasses At Night

  How to remove glitter nail polish / Jak zmyć brokat

Mówiłam to już wiele razy, że kolekcja Flash Glam FX jest świetna, tak nudzę, wiem :P Ale uwielbiam każdy odcień z niej jaki mam :3 Od początku marca mam mega fazę na brokaty, używam ich w praktycznie każdym manicure! Sunglasses At Night od Orly są trochę trudniejsze w użyciu, bo brokat czasami trzeba wyłowić. Nie jest może najłatwiejszy w nakładaniu, ale wart efektu. I do tego baza nie jest w pełni przezroczysta (jest lekko czarna), więc nie można go nałożyć a każdy kolor (i to mała wada). Chociaż jakby się zastanowić to można (jasne odcienie robią się wtedy ciemniejsze i przykurzone), ale wtedy lakier trzeba nakładać uważnie i lepiej użyć 2 cienkich warstw, inaczej mogą być widoczne lekkie smugi bazy. Ja go nałożyłam do zdjęć na Misa Toxic Seduction, bo chciałam dodać mu trochę głębi. Jak widać, ma w środku wyłącznie czarny paskowy brokat z holograficznym połyskiem. Nałożyłam 2 warstwy Orly (+topcoat, bo lepiej go wyrównać) i teraz Misa wygląda całkiem odjazdowo. Jak rusza się dłońmi, to brokat błyszczy jak fajerwerki, to jest aż za dobre ;) (zobaczcie filmik na dole posta). Lakiery Orly z tej i innych serii kupicie w sklepie OrlyBeauty.

♠     ♠     ♠

I said so many times that Flash Glam FX collection is so awesome, I’m boring I know :P But I love every single shade I own :3 I have a serious glitter phase since the beggining of March, I use glitter in almost every manicure! Sunglasses At Night from Orly are a little bit tricky to use, because you need to fish for glitter. It’s not that easy to apply, but worth the effort. And its base is not 100% clear (it has an addition of black) so you can’t use it over every shade (and this is a small disadvantage). Or maybe you can (you can make light shades darker and dustier), but you need to apply the polish carefully and it’s better to use 2 thin coats, otherwise you can make tiny smudges. I applied it over Misa Toxic Seduction, because I wanted to add some depth to it. As you can see, it has inside only black striped glitter with holographic effect. I used 2 coats of Orly (+topcoat to smooth the polish up), it really pimped the Misa polish up. It looks like fireworks while moving hands, it is just awesome (look at my movie on the bottom of the post).

w cieniu / in the shade

Misa Toxic Seduction + Orly Sunglasses at Night

Misa Toxic Seduction + Orly Sunglasses at Night

Misa Toxic Seduction + Orly Sunglasses at Night

w słońcu / in the sunlight

Misa Toxic Seduction + Orly Sunglasses at Night

Misa Toxic Seduction + Orly Sunglasses at Night

Misa Toxic Seduction + Orly Sunglasses at Night

Misa Toxic Seduction + Orly Sunglasses at Night

Movie! :D Click click :P

♠     ♠     ♠

Film! :D Klik klik :P

this product was sent to me for review / produkt ten został mi wysłany do recenzji

 

 

 

 

 • świetny, trawka cudnie błyszczy:)

 • *.* oczy mi się świecą na widok takiego glitteru! piękny.

  zboczę trochę z tematu, ale mam nadzieję, że Ty wiesz: kiedy i czy w ogóle będą u nas dostępne Orly Mega Pixel FX? (te teksturowe).

  • dokładnie nie wiem, ale chyba już niedługo (może w maju?)

   • :D dzięki! szukałam w necie info i nic.

    • chyba od 1 maja, ale ręki nie dam sobie uciąć

 • Fajny jest, muszę kiedyś kupić, ale chyba na zimę już. Chociaż w sumie na słońce byłby ekstra. ;p

 • A.

  Jestem pod dużym wrażeniem. Kupiłam je (=’okulary’) dzięki linkowi z twojego bloga. Zrobiłam swatche na lakierze Essie. Sunglasses… wymiatają, trudno oderwać od nich oczy ;)

  • eheh polecam się na przyszłość :D

 • A.