Orly It’s Not Rocket Science

First of all I need to say, that this polish is not for everyone. It is not a typical normal polish :P Of course it is from the famous Cosmic FX collection (great collection!). It is definetely not ugly poo-like green polish. It is actually very pretty. For me it is a something between antique green and golden olive in a eyeshadow terminology ;) On some displays it can be too yellow, but it is only swampy green with a touch of gold. I need to say, that it is super vintage shade for me. And the finish… Oh… Orly really know how to do a good glassflecked polish. Maybe you know, that my favourite nail polish ever is Orly Meet Me Under The Mistletoe, it is also a gorgeous glassfleck. Big glassflecked particles is something that I LOVE. I’m a total glassflecked sucker ^^ I used 2 coats, but third coat will add more depth. It dries super fast and it is definetely worth the money. I made a konadicure with it, but I will show you this tommorow :)

Na początku muszę nadmienić, że ten lakier nie jest dla każdego. To nie jest typowy „normalny” lakier :P Oczywiście pochodzi ze słynnej kolekcji Cosmic FX (świetna kolekcja!). Z pewnością nie jest to brzydki kupo-zielony. Jest naprawdę ładny! Dla mnie to używając terminologi cieni do powiek, coś pomiędzy antique green i golden olive (antyczna zieleń – złota oliwka). Na niektórych monitorach może być trochę za żółty, ale tak naprawdę to taka lekko bagienna zieleń z dodatkiem złota. I wykończenie… och… Orly naprawdę wie jak robić porządny lakier glassfleckowy. Może wiecie, że moim ulubionym lakierem w ogóle jest Orly Meet Me Under The Mistletoe, też jest świetnym glassfleckiem. Wielki szklane drobinki to coś co KOCHAM. Jestem totalnym glassfleckowym maniakiem ^^ Nałożyłam 2 warstwy, ale trzecia dodaje więcej głębi. Lakier super szybko schnie i zdecydowanie jest warty pieniędzy. Nawet go okonadowałam, ale to pokażę wam jutro :)

Lakiery Orly w Polsce kupicie w sklepie http://orlybeauty.pl/

shadow / w cieniu

sunlight / w słońcu

this product was sent to me for review / produkt ten został mi wysłany do recenzji 

 • Love, B

  Oooooh! I love, love, love this color! It’s such a striking kind of green.

 • MADA

  Piękny, tez mam jeden lakier z tej kolekcji, jest super :D

 • Love!

 • Nie mogłam doczytać recenzji do końca bo zatrzymałam się na chwilę zdrowego śmiechu przy „kupo-zielony” :D

 • Paramore

  Świetny kolor i wykończenie :)

 • sabbatha

  trochę inny Kleo i o wiele gorzej dostępny niestety:<

 • sabbatha

  a nie, na ebay pełno. niedawno prawie nie było :D

 • Beautiful!!!

 • To jest kolor w 100% w moim guście! Śni mi się on po nocach, ale kupię Zombie Zest z China Glaze bo podobno prawie identyczny a tańszy.

 • !! might go on my wishlist..!

 • Hej, zostałaś otagowana u mnie:) Mam nadzieję, że to dobra informacja, pozdrawiam i zapraszam
  http://jjjustii.blogspot.com/2011/06/top-10-awards.html

  kolorek lakieru bardzo oryginalny

 • Macro shot in the sun is stunning °_°

  You convinced me, I don’t remember if I have this in my wishlist, but if not, I’ll insert it as soon as possible :D